logo programu laboratoria przyszłości 
        
 
 
 
 
   
     
 
             
 
   
 
 
 
 Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

III Festiwal Komiksu Historycznego Drukuj

 

   W piątek, 7 czerwca, tradycyjnie w Centrum Edukacyjnym IPN „Przystanek Historia” im. Janusza Kurtyki na ul. Marszałkowskiej 21/25 w Warszawie odbył się III Festiwal Komiksu Historycznego. Wzięły w nim udział Agnieszka Goleniewska z kl IV oraz p.Renata Wojtycka.
   W programie spotkania było mnóstwo atrakcji: wystawy, spotkania z twórcami komiksów, panele dyskusyjne, warsztaty rysunkowe i inne zajęcia zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

 Praca "Powstanie Warszawskie 44" Agnieszki Goleniewskiej została wyróżniona w konkursie "Epizody historii najnowszej w komiksie". Jury dostrzegło tę pracę spośród 211 innych, wykonanych przez uczniów szkół podstawowych z całej Polski.

Gratulujemy.