Bajkowy pociąg... Drukuj

Dnia 26 czerwca przez salę gimnastyczną naszej szkoły przejechał „Bajkowy pociąg”. Przemierzał Krainę Baśni i Krainę Fantazji, a podróżujący pociągiem widzowie spotykali po drodze bajkowe postacie -  Króla Baja, Krasnoludki, Babę Jagę, Czerwonego Kapturka, Jasia i Małgosię, Wilka.

Pełne kolorów, muzyki i śpiewu przedstawienie przygotowane zostało we współpracy świetlicy i biblioteki szkolnej z udziałem uczniów klasy IIIB i wychowawcy.
   Do wykonania dekoracji wykorzystano także elementy wypożyczone, w ramach współpracy, z Młodzieżowego Domu Kultury im.Króla Maciusia I.

U progu zbliżających się wakacji wszyscy aktorzy i twórcy spektaklu życzyli uczniom naszej szkoły pełnych przygód i fantazji wakacyjnych podróży równie kolorowym pociągiem.