logo programu laboratoria przyszłości 
        
 
 
 
 
   
     
 
             
 
   
 
 
 
 Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

Żegnaj szkoło, witajcie wakacje... Drukuj

 

   Dziś uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2012/13. Najpierw o godzinie 900 w imieniu klas I - III pożegnali szkołę uczniowie klasy 2C i 2G wraz z wychowawczyniami p. Jolantą Czyżewską i p. Dorotą Pankau.

   W trakcie uroczystości pięcioro uczniów otrzymało wyróżnienia za godne reprezentowanie szkoły.

   Później o godzinie 1000 żegnali się uczniowie klas IV - VI. Po uroczystym przekazaniu Sztandaru Szkoły przez absolwentów klas VI uczniom klas V głos zabrali przybyli goście oraz pani dyrektor Ewa Woźniak. Podsumowując rok szkolny podkreśliła ogromne sukcesy uczniów naszej szkoły w konkursach wojewódzkich, ogólnopolskich i międzynarodowych. Wręczyła puchary i nagrody uczniom klasy VIC, Michałowi Wyrębkowskiemu oraz Michałowi Kolankiewiczowi statuetkę dla najlepszego absolwenta.

   Po raz pierwszy w tym roku 109 uczniów, czyli co trzeci uczeń klas IV - VI, otrzymało Złote Medale za wyniki w nauce. Medale ufundowała Rada Rodziców.

   Szczególny charakter miało wręczenie listów gratulacyjnych  34 uczniom, którzy otrzymali stypendia motywacyjne za wyniki w nauce lub osiągnięcia sportowe, ponieważ dokonał tego osobiście nasz wyjątkowy gość pan prezydent Andrzej Nowakowski.

   Gdy Joanna Sołtysiak z VIB w imieniu absolwentów pożegnała szkołę, zabrzmiały dźwięki gitary (Marek Nowakowski z VIB), rozśpiewał się chór wraz z solistką Wiktorią Wasek, roztańczyły dziewczyny z VS i w gorących rytmach hiszpańskich... rozpoczęły się wakacje!

   Uroczystość klas IV - VI przygotowała p. Bożena Matlęga we współpracy z p. Małgorzatą Podwójci, p. Marzeną Wakułą i p. Robertem Elwerowskim.

   O zakończeniu roku szkolnego w naszej szkole można przeczytać w internetowym serwisie Urzędu Miasta "Nareszcie wakacje!" oraz na portalu Płock "Zakończenie roku szkolnego w SP23"