Inauguracja roku szkolnego 2013/14 Drukuj

 

   2 września powitaliśmy w progach naszej szkoły dzieci z oddziału przedszkolnego i uczniów klas pierwszych oraz ich rodziców. Po krótkich przemówieniach dyrekcji oraz zaproszonych gości pierwszoklasiści złożyli ślubowanie na sztandar naszej szkoły. Po ślubowaniu zostali oni pasowani na uczniów i otrzymali pamiątkowe dyplomy.

   Wszyscy zebrani z zaciekawieniem wysłuchali piosenek i wierszy przygotowanych na tę okazję przez trzecioklasistów pod kierunkiem pań - Małgorzaty Gomułki i Joanny Olejnik.

   Dekorację wykonały panie : Ilona Borczuk, Katarzyna Kapela i Agnieszka Jarzyńska a o nagłośnienie zadbał p. Robert Elwertowski.

   Pierwszakom życzymy, aby szkoła była dla nich fantastyczną przygodą!

 

 

 

zdjęcia dzięki uprzejmości firmy fotojakowscy