Gramy w ręczną - Uczniowski Kalendarz Sportowy 2013/14 Drukuj

 

   5 września odbyła się prezentacja Uczniowskiego Kalendarza Sportowego SPR Wisła Płock. Na hali zebrali się uczniowie płockich szkół wraz ze swoimi nauczycielami WF.

   W spotkaniu uczestniczyli: Wiceprezydent Miasta Płocka Roman Siemiątkowski, Dyrektor Wydziału Edukacji i Kultury Marek Bębenista, Dyrektor Wydziału Sportu i Rekreacji Robert Czwartek, Prezes SPR Wisła Płock Robert Raczkowski oraz zawodnicy - Adam Wiśniewski, Mariusz Jurkiewicz, Zbigniew Kwiatkowski, Adam Morawski i trenerzy - Manuel Cadenas i Krzysztof Kisiel.

   Podczas spotkania nie tylko zaprezentowano kalendarz, ale również przeprowadzono krótki quiz o SPR Wisła Płock oraz konkurs rzutów karnych. Zwycięzcy tych konkursów w nagrodę otrzymali pamiątkowe kalendarze.

   Czwartkowe spotkanie było również niepowtarzalną okazją do zdobycia autografów oraz zrobienia sobie zdjęć z ulubionymi sportowcami.

   Organizatorami imprezy byli SPR Wisła Płock oraz nauczyciele WF naszej szkoły.