Osiągnięcia wiedzowe 2013/2014 Drukuj

 

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

 • 2 uczniów wyróżnionych: Adam Morawski kl.3a, Wiktor Grobelski kl.3c (kategoria MALUCH) - XXIII edycja Międzynarodowego Konkursu "Kangur Matematyczny 2014", organizowanego przez TUWiNM w Toruniu - opiekun - p.Joanna Matuszak, p. Dorota Pankau,
  (07.05.2014)
 
XX edycja Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej - 2014
 • Aleksandra Kołecka kl.2c - I miejsce indywidualnie - edukacja polonistyczna klasy drugie - opiekun - p. Małgorzata Szulborska,
 • Weronika Rydzewska kl.3b - I miejsce indywidualnie - edukacja polonistyczna klasy trzecie - opiekun - p. Małgorzata Gomułka,
 • Adam Morawski kl.3a - I miejsce indywidualnie - edukacja matematyczna klasy trzecie - opiekun - p. Joanna Matuszak,
 • Julia Wojtycka kl.2a - III miejsce indywidualnie - edukacja polonistyczna klasy drugie - opiekun - p. Marzena Nejman,
I miejsce drużynowo - edukacja polonistyczna klasy drugie: Aleksandra Kołecka kl.2c, Julia Wojtycka kl.2a, Amelia Cieślarczyk kl.2d - opiekun - p. Małgorzata Szulborska, p. Marzena Nejman, p. Bożena Koper,
II miejsce drużynowo - edukacja polonistyczna klasy trzecie: Weronika Rydzewska kl.3b, Adam Morawski kl.3a, Maja Marciniak kl.3c - opiekun - p. Małgorzata Gomułka, p. Joanna Matuszak, p. Dorota Pankau,
III miejsce drużynowo - edukacja matematyczna klasy trzecie: Adam Morawski kl.3a, Wiktor Grobelski kl.3c, Kamil Wakuła kl.3b - opiekun - p. Joanna Matuszak, p. Dorota Pankau, p. Małgorzata Gomułka.
(09.05.2013)

JĘZYK POLSKI

JOANNA MIECZNIK kl.6b - laureatka III etapu Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego dla Uczniów Szkół Podstawowych i Gimnazjów Województwa Mazowieckiego w roku szkolnym 2013/2014, organizowanego przez MSCDN na zlecenie Mazowieckiego Kuratora Oświaty - opiekun - p. Elżbieta Zbrzezna,
KASPER LISOWSKI kl.6b, IGA ŚLIWIŃSKA kl.6d - finaliści III etapu Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego dla Uczniów Szkół Podstawowych i Gimnazjów Województwa Mazowieckiego w roku szkolnym 2013/2014, organizowanego przez MSCDN na zlecenie Mazowieckiego Kuratora Oświaty - opiekun - p. Elżbieta Zbrzezna,
(31.01.2014) 

 • Laureaci: Natalia Kicińska kl.6b, Iga Śliwińska kl.6d, Kamil Kowalczyk kl.6b, Julia Śladowska kl.6b, Joanna Miecznik kl.6b, Jakub Tumkielski kl.6b, Michał Wyrębkowski kl.5d, Kuba Brzeziński kl.5d, Urszula Krynicka kl.5s, Przemysław Świderski kl.4c, Patryk Welenc kl.4b, Tomasz Misiak kl.4b - Ogólnopolski Konkurs "ALBUS z Języka Polskiego - 2014", organizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie - opiekun - p. Elżbieta Zbrzezna (6 uczniów), p. Bożena Matlęga (3 uczniów), p. Małgorzata Lechowicz (2 uczniów), p. Ewa Wojtycka (1 uczennica),
 • wyróżnieni uczniowie: Kasper Lisowski kl.6b, Katarzyna Durmaj kl.6d, Oliwia Wyrzykowska kl.6a, Norbert Niemirowski kl.5s, Krzysztof Tadeusiak kl.5c, Jan Przędziński kl.5c, Natalia Mrozowska kl.5s, Weronika Korzeniewska kl.5b, Julia Balcerzak kl.4b, Wiktoria Kowalska kl.4s, Karol Szczepański kl.4s, Sandra Gołębiewska kl.4b Ogólnopolski Konkurs "ALBUS z Języka Polskiego - 2014", organizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie - opiekun - p. Elżbieta Zbrzezna (4 uczniów), p. Bożena Matlęga (4 uczniów), p. Ewa Wojtycka (3 uczniów), p. Iwona Kowalczyk (1 uczennica),
  (10.06.2014)

XX edycja Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej - 2014
 • Dorota Rzewnicka kl.5d - I miejsce indywidualnie - język polski klasy piąte - opiekun - p. Małgorzata Lechowicz,
 • Iga Śliwińska kl.6d - I miejsce indywidualnie - język polski klasy szóste - opiekun - p. Elżbieta Zbrzezna,
 • Joanna Miecznik kl.6b - II miejsce indywidualnie - język polski klasy szóste - opiekun - p. Elżbieta Zbrzezna,
I miejsce drużynowo - język polski klasy szóste: Iga Śliwińska kl.6d, Joanna Miecznik kl.6b, Natalia Kicińska kl.6b - opiekun - p. Elżbieta Zbrzezna (3 uczennice),
III miejsce drużynowo - język polski klasy piąte: Dorota Rzewnicka kl.5d, Agnieszka Goleniewska kl.5d, Jan Kwiecień kl.5s - opiekun - p. Małgorzata Lechowicz (2 uczennice), p. Ewa Wojtycka (1 uczeń),
(26.04.2014)
 
 • Dorota Rzewnicka kl.5d, Joanna Miecznik kl.6b, Iga Śliwińska kl.6d, Julia Śladowska kl.6b - wyróżnienia za bardzo dobry wynik - XVII edycja Ogólnopolskiego Konkursu "Alfik Humanistyczny 2013", organizowanego przez firmę Łowcy Talentów Jersz pod patronatem Politechniki Wrocławskiej - opiekun - p. Elżbieta Zbrzezna (3 uczennice), p. Małgorzata Lechowicz (1 uczennica),
  Jan Przędziński kl.5c, Julia Bartuś kl.5d
  - wyróżnienia za dobry wynik - XVII edycja Ogólnopolskiego Konkursu "Alfik Humanistyczny 2013", organizowanego przez firmę Łowcy Talentów Jersz pod patronatem Politechniki Wrocławskiej - opiekun - p. Elżbieta Zbrzezna (1 uczeń), p. Małgorzata Lechowicz (1 uczennica),
  (31.01.2014) 

 • Uczniowie zakwalifikowani do III (wojewódzkiego) etapu Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego dla Uczniów Szkół Podstawowych i Gimnazjów Województwa Mazowieckiego w roku szkolnym 2013/2014, organizowanego przez MSCDN na zlecenie Mazowieckiego Kuratora Oświaty:
  Natalia Kicińska kl.6b - opiekun - p. Elżbieta Zbrzezna,
  Kasper Lisowski kl.6b- opiekun - p. Elżbieta Zbrzezna,
  Joanna Miecznik kl.6b - opiekun - p. Elżbieta Zbrzezna,
  Iga Śliwińska kl.6d - opiekun - p. Elżbieta Zbrzezna,
  (29.11.2013) 
 • Uczniowie zakwalifikowani do II (rejonowego) etapu Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego dla Uczniów Szkół Podstawowych i Gimnazjów Województwa Mazowieckiego w roku szkolnym 2013/2014, organizowanego przez MSCDN na zlecenie Mazowieckiego Kuratora Oświaty:
  Natalia Kicińska kl.6b - opiekun - p. Elżbieta Zbrzezna,
  Kasper Lisowski - opiekun - p. Elżbieta Zbrzezna,
  Joanna Miecznik kl.6b - opiekun - p. Elżbieta Zbrzezna,
  Iga Śliwińska kl.6d - opiekun - p. Elżbieta Zbrzezna.
  (24.10.2013)
   

  HISTORIA

 XX edycja Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej - 2014

 • Julia Śladowska kl.6b - I miejsce indywidualnie - historia klasy szóste - opiekun - p. Renata Wojtycka,
 • Michał Wyrębkowski kl.5d - II miejsce indywidualnie - historia klasy piąte - opiekun - p. Renata Wojtycka,
 • Piotr Wójtewicz kl.5b - III miejsce indywidualnie - historia klasy piąte - opiekun - p. Renata Wojtycka,  
I miejsce drużynowo - historia klasy piąte: Michał Wyrębkowski kl.5d, Piotr Wójtewicz kl.5b, Kuba Brzeziński kl.5d - opiekun - p. Renata Wojtycka,
III miejsce drużynowo - historia klasy szóste: Julia Śladowska kl.6b, Joanna Miecznik kl.6b, Łukasz Kłosiński kl.6a - opiekun - p. Renata Wojtycka, 
  (09.05.2014)
 
 • Michał Wyrębkowski kl.5d - laureat etapu wojewódzkiego XIX edycji Konkursu Historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1939-1945. Polski czyn zbrojny w okresie II wojny światowej" - opiekun - p. Renata Wojtycka.
  (21.04.2014)


JĘZYK ANGIELSKI

 •  dyplom laureata za zajęcie: XIII miejsca - Jan Kwiecień kl.5s - Ogólnopolska Olimpiada z Języka Angielskiego "Olimpus - wiosenna" - opiekun - p. Justyna Grzyb,
  (30.05.2014)

XX edycja Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej - 2014
 • Iga Śliwińska kl.6d - II miejsce indywidualnie - język angielski klasy szóste - opiekun - p. Agata Rychlik,
 • Jan Kwiecień kl.5s - II miejsce indywidualnie - język angielski klasy piąte - opiekun - p. Justyna Grzyb,
 • Oliwier Chwalisz kl.6b - III miejsce indywidualnie - język angielski klasy szóste - opiekun - p. Justyna Matusiak,
I miejsce drużynowo - język angielski klasy szóste: Iga Śliwińska kl.6d, Oliwier Chwalisz kl.6b, Kasper Lisowski - opiekun - p. Agata Rychlik (1 uczennica), p. Justyna Matusiak (2 uczniów),
III miejsce drużynowo - język angielski klasy piąte: Jan Kwiecień kl.5s, Aleksandra Majchrzak kl.5a, Michał Wyrębkowski kl.5d - opiekun - p. Justyna Grzyb (2 uczniów), p. Renata Idzik (1 uczennica),
 (09.05.2014)
 • Aleksandra Majchrzak kl.5a - wyróżnienie za bardzo dobry wynik -XIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego "English High Flier", organizowanego przez firmę Łowcy Talentów Jersz pod patronatem Politechniki Wrocławskiej - opiekun - p. Renata Idzik,
  Jan Kwiecień kl.5s
  - wyróżnienie za dobry wynik - XIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego "English High Flier", organizowanego przez firmę Łowcy Talentów Jersz pod patronatem Politechniki Wrocławskiej - opiekun - p.Justyna Grzyb,
  (05.02.2014)

 • dyplom laureata za zajęcie: XII miejsca - Aleksandra Majchrzak kl.5a, XIII miejsca - Jan Kwiecień kl.5s, XIV miejsca - Iga Śliwińska kl.6d, XV miejsca - Natasza Szpalerska kl.5a, Piotr Sobecki kl.6s - Ogólnopolska Olimpiada z Języka Angielskiego "Olimpus - sesja jesienna" - opiekun - p. Renata Idzik (2 uczennice), p. Justyna Grzyb (2 uczniów), p. Agata Rychlik (1 uczennica),
  (21.01.2013)

 • I miejsce - Kasper Lisowski kl.6b - Powiatowy Konkurs "Angielski z komputerem", organizowany przez Gimnazjum nr 5 w Płocku - opiekun - p. Justyna Matusiak.
  (14.12.2013)

MATEMATYKA

JULIA ŚLADOWSKA kl.6b - finalistka III etapu Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego dla Uczniów Szkół Podstawowych i Gimnazjów Województwa Mazowieckiego w roku szkolnym 2013/2014, organizowanego przez MSCDN na zlecenie Mazowieckiego Kuratora Oświaty - opiekun - p. Alicja Rostowska,

(07.02.2014)
 
 • Dorota Rzewnicka kl.5d, Jan Kwiecień kl.5s - I miejsce - Międzyszkolny Drużynowy Konkurs Matematyczny "Rozkosze Łamania Głowy", organizowany przez SP nr 17 w Płocku - opiekun - p. Aldona Fijałkowska, p. Anna Olczak - Mielczarek,
  (04.06.2014)

 • 4 uczniów wyróżnionych: Julia Śladowska kl.6b, Joanna Miecznik kl.6b, Jan Kwiecień kl.5s (kategoria BENIAMIN), Patryk Welenc kl.4b  (kategoria MALUCH) - XXIII edycja Międzynarodowego Konkursu "Kangur Matematyczny 2014", organizowanego przez TUWiNM w Toruniu - opiekun - p.Alicja Rostowska (2 uczennice), p.Anna Olczak-Mielczarek (2 uczniów),
  (07.05.2014)
  
XX edycja Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej - 2014
 • Julia Śladowska kl.6b - I miejsce indywidualnie - matematyka klasy szóste - opiekun - p. Alicja Rostowska,
 • Dorota Rzewnicka kl.5d - II miejsce indywidualnie - matematyka klasy piąte - opiekun - p. Aldona Fijałkowska,
 • Jan Kwiecień kl.5s - III miejsce indywidualnie - matematyka klasy piąte - opiekun - p. Anna Olczak-Mielczarek,
 • Patryk Welenc kl.4b - III miejsce indywidualnie - matematyka klasy czwarte - opiekun - p. Anna Olczak-Mielczarek,
II miejsce drużynowo - matematyka kl.6: Julia Śladowska kl.6b, Joanna Miecznik kl.6b, Jakub Tumkielski kl.6b - opiekun - p. Alicja Rostowska (3 uczniów),
II miejsce drużynowo - matematyka kl.5: Dorota Rzewnicka kl.5d, Jan Kwiecień kl.5s, Michał Wyrębkowski kl.5d - opiekun - p. Aldona Fijałkowska (2 uczniów), p. Anna Olczak-Mielczarek (1 uczeń),
(10.05.2014)

 • Jan Kwiecień kl.5s, Dorota Rzewnicka kl.5d - wyróżnienia za dobry wynik - XV edycja Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego "MAT 2014", organizowanego przez firmę Łowcy Talentów Jersz pod patronatem Politechniki Wrocławskiej - opiekun - p. Anna Olczak-Mielczarek (1 uczeń), p. Aldona Fijałkowska (1 uczennica),
  (01.03.2014)

 • Jan Kwiecień kl.5s, Julia Śladowska kl.6b - wyróżnienia za bardzo dobry wynik - XIX edycja Ogólnopolskiego Konkursu "Alfik Matematyczny 2013", organizowanego przez firmę Łowcy Talentów Jersz pod patronatem Politechniki Wrocławskiej - opiekun - p. Anna Olczak-Mielczarek (1 uczeń), p. Alicja Rostowska (1 uczennica),
  (17.01.2014)

 • Julia Śladowska kl.6b - uczennica zakwalifikowana do III (wojewódzkiego) etapu Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego dla Uczniów Szkół Podstawowych i Gimnazjów Województwa Mazowieckiego w roku szkolnym 2013/2014, organizowanego przez MSCDN na zlecenie Mazowieckiego Kuratora Oświaty - opiekun - p. Alicja Rostowska,
  (06.12.2013)  

 • III miejsce indywidualnie - Julia Śladowska kl.6b, II miejsce drużynowo: Julia Śladowska kl. 6b, Joanna Miecznik kl.6b, Jakub Tumkielski kl.6b - VI edycja Międzyszkolnego Konkursu Matematyczno - Przyrodniczego "Z przyrodą za pan brat", organizowanego przez Zespół Szkół nr 2 w Płocku - opiekun - p. Alicja Rostowska,
  (06.11.2013)      

 • Uczniowie zakwalifikowani do II (rejonowego) etapu Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego dla Uczniów Szkół Podstawowych i Gimnazjów Województwa Mazowieckiego w roku szkolnym 2013/2014, organizowanego przez MSCDN na zlecenie Mazowieckiego Kuratora Oświaty:
  Joanna Miecznik kl.6b - opiekun - p. Alicja Rostowska,
  Julia Śladowska kl.6b - opiekun - p. Alicja Rostowska,
  Jakub Tumkielski kl.6b - opiekun - p. Alicja Rostowska.
(29.10.2013) 
 

PRZYRODA 

XX edycja Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej - 2014
 • Dorota Rzewnicka kl.5d - I miejsce indywidualnie - przyroda klasy piąte - opiekun - p. Marta Pater,
 • Jan Kwiecień kl.5s - II miejsce indywidualnie - przyroda klasy piąte - opiekun - p. Agnieszka Kochanowska - Matuszewska,  
 • Przemysław Świderski kl.4c - III miejsce indywidualnie - przyroda klasy czwarte - opiekun - p. Agnieszka Kochanowska - Matuszewska,
I miejsce drużynowo - przyroda klasy piąte: Dorota Rzewnicka kl.5d, Jan Kwiecień kl.5s, Michał Wyrębkowski kl.5d - opiekun - p. Marta Pater (2 uczniów), p. Agnieszka Kochanowska - Matuszewska (1 uczeń),
  (26.04.2014)
 
 • Michał Wyrębkowski kl.5d - I miejsce w szkole (kategoria ADEPT), Wiktoria Klugiewicz kl.4s - I miejsce w szkole (kategoria Maluch) oraz 12 wyróżnień: kategoria ADEPT: Dorota Rzewnicka kl.5d, Julia Bartuś kl.5d, Jan Kwiecień kl.5s, Natalia Mrozowska kl.5s, Urszula Krynicka kl.5s oraz kategoria MALUCH: Filip Królak kl.4s, Wiktoria Kowalska kl.4s, Julia Wiśniewska kl.4s, Dawid Tomasik kl.4s, Katarzyna Kolanko kl.4b, Sandra Gołębiewska kl.4b, Karol Czerwiński kl.4a - Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny "Eko-Planeta", organizowany przy współpracy SGGW przez Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej "Pokolenie" w Warszawie - opiekun - p. Agnieszka Kochanowska-Matuszewska (11 uczniów), p. Marta Pater (3 uczniów)
  (09.05.2014)

 • III miejsce indywidualnie - Julia Śladowska kl.6b, II miejsce drużynowo: Julia Śladowska kl. 6b, Joanna Miecznik kl.6b, Jakub Tumkielski kl.6b - VI edycja Międzyszkolnego Konkursu Matematyczno - Przyrodniczego "Z przyrodą za pan brat", organizowanego przez Zespół Szkół nr 2 w Płocku - opiekun - p. Anna Grabecka,
  (06.11.2013)      

 • Uczniowie zakwalifikowani do II (rejonowego) etapu Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego dla Uczniów Szkół Podstawowych i Gimnazjów Województwa Mazowieckiego w roku szkolnym 2013/2014, organizowanego przez MSCDN na zlecenie Mazowieckiego Kuratora Oświaty:
  Joanna Miecznik kl.6b - opiekun - p. Anna Grabecka,
  Julia Śladowska kl.6b - opiekun - p. Anna Grabecka.
  (22.10.2013)