Osiągnięcia sportowe 2013/2014 Drukuj

 

  • III miejsce chłopców z klasy 4s: Mateusz Babecki, Filip Czarnecki, Julian Dymek, Bartosz Jakubowski, Igor Jarzębski, Dawid Kacperowski, Oskar Kędzierski, Piotr Kotarski, Filip Królak, Wiktor Sieracki, Karol Szczepański, Dawid Tomasik, Filip Waśkiewicz, Filip Kamiński - finał VII edycji ORLEN HANDBALL MINI LIGI klas IV, organizowanej przez Stowarzyszenie Kultury Fizycznej WISŁA Płock pod patronatem PKN Orlen SA i Urzędu Miasta Płocka - opiekun - p. Michał Królikowski,
    (14.06.2014) 
  • III miejsce chłopców z klasy 6s: Michał Antczak, Patryk Biernat, Marcin Chojnowski, Kamil Dzięgielewski, Cezary Garstka, Wiktor Jankowski, Dawid Lemanowicz, Alan Małocha, Krystian Matusiak, Oskar Osiecki, Piotr Sobecki, Jakub Szelągowski, Jakub Wasilewski  -  Mistrzostwa Polski w ramach ogólnopolskiej akcji "Szczypiorniak na Orlikach - 2014", organizowanej przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Związek Piłki Ręcznej w Polsce - opiekun - p. Andrzej Wolano,
    (11.06.2014)
  • I miejsce w województwie i AWANS do MISTRZOSTW POLSKI chłopców z klasy 6s: Michał Antczak, Patryk Biernat, Marcin Chojnowski, Kamil Dzięgielewski, Cezary Garstka, Wiktor Jankowski, Dawid Lemanowicz, Alan Małocha, Krystian Matusiak, Oskar Osiecki, Piotr Sobecki, Jakub Szelągowski, Jakub Wasilewski  - Ogólnopolska Akcja "Szczypiorniak na Orlikach - 2014",organizowana przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Związek Piłki Ręcznej w Polsce - opiekun - p. Andrzej Wolano,
    (06.2014)
  • III miejsce dziewcząt z klasy 6s: Karolina Brzeska, Liwia Duszyńska, Aleksandra Dylewska, Aleksandra Jakubowska, Ada Kolas, Matylda Lisiak, Julia Marzec, Joanna Marzec, Joanna Rycharska, Karolina Skrobiszewska, Paulina Zubek, Martyna Ostrowska - Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej w Węgrowie - opiekun - p. Cezariusz Raczkowski,
    (10.06.2014)
  • III miejsce dziewcząt z klasy 5s: Kinga Kowalczyk, Zuzanna Malinowska, Julia Kubiak (kategoria "trójki siatkarskie") - I Ogólnopolski Turniej Minisiatkówki Dziewcząt miniESPERANTO Cup, organizowany przez UKS ESPERANTO w Warszawie - opiekun - p. Marzena Wakuła,
    (02.06.2014)
  • II miejsce chłopców z klasy 6s: Patryk Biernat, Marcin Chojnowski, Dawid Lemanowicz, Igor Chęciński - Mistrzostwa Płocka w Czwórboju Lekkoatletycznym (awans do powiatu) - opiekun - p. Andrzej Wolano,
    (05.2014)
  • III miejsce dziewcząt z klasy 5s: Ada Domińska, Kinga Domeradzka, Kinga Kowalczyk, Zuzanna Malinowska, Wiktoria Rybacka - kategoria czwórki siatkarskie dziewcząt - rozgrywki Zdrowej Ligi Siatkarskiej Dziewcząt z Płockich Szkół Podstawowych, organizowane przez SP nr 3 w Płocku i Urząd Miasta Płocka - opiekun - p. Marzena Wakuła,
    (30.05.2014)
  • I miejsce - Wiktoria Grodzicka kl.4s, II miejsce - Ewelina Rosiak kl.4s - rzut piłeczką palantową w ramach Miejskich Czwartków Lekkoatletycznych, organizowanych przez Miejski Uczniowski Klub Sportowy "Płock" - opiekun - p. Iwona Szymańska,
    (05.2014)
  • III miejsce w eliminacjach do MIMS Płocka - piłka nożna - opiekun - p. Arkadiusz Ławnicki,
    (05.2014)
  • I miejsce dziewcząt z klasy 6s: Karolina Brzeska, Liwia Duszyńska, Aleksandra Dylewska, Aleksandra Jakubowska, Ada Kolas, Matylda Lisiak, Julia Marzec, Joanna Marzec, Joanna Rycharska, Karolina Skrobiszewska, Paulina Zubek, Martyna Ostrowska - Międzypowiatowe Zawody w Piłce Ręcznej, organizowane przez Płocki Szkolny Związek Sportowy- opiekun - p. Cezariusz Raczkowski,
    (15.04.2014)
  • I miejsce dziewcząt z klasy 6s: Karolina Brzeska, Liwia Duszyńska, Aleksandra Dylewska, Aleksandra Jakubowska, Ada Kolas, Matylda Lisiak, Julia Marzec, Joanna Marzec, Joanna Rycharska, Karolina Skrobiszewska, Paulina Zubek, Martyna Ostrowska - Mistrzostwa Płocka w Piłce Ręcznej, organizowane przez Płocki Szkolny Związek Sportowy - opiekun - p. Cezariusz Raczkowski,
    (15.04.2014)
  • II miejsce chłopców z klasy 6s: Michał Antczak, Patryk Biernat, Marcin Chojnowski, Kamil Dzięgielewski, Cezary Garstka, Wiktor Jankowski, Dawid Lemanowicz, Alan Małocha, Krystian Matusiak, Oskar Osiecki, Piotr Sobecki, Jakub Szelągowski, Jakub Wasilewski  - Mistrzostwa Płocka w Piłce Ręcznej, organizowane przez Płocki Szkolny Związek Sportowy - opiekun - p. Andrzej Wolano,
    (15.04.2014)
  • III miejsce dziewcząt z klasy 5s: Kinga Domeradzka, Kinga Kowalczyk, Zuzanna Malinowska - Ogólnopolski Turniej "trójek siatkarskich dziewcząt" o Puchar Burmistrza Miasta Płońska - opiekun - p. Marzena Wakuła,
    (27.04.2014
  • I miejsce dziewcząt z klasy 5s: Kinga Domeradzka, Kinga Kowalczyk, Zuzanna Malinowska (kategoria "trójki siatkarskie dziewcząt"),
    III miejsce: Julia Wojtycka kl.2e, Aleksandra Cichecka kl.2a, Julia Wieńkowska kl.2d, Wiktoria Rudowska kl.2d 
    (kategoria "dwójki siatkarskie dziewcząt") - Mini Liga Volley Płock - opiekun - p. Marzena Wakuła,
    (03.2014)
  • III miejsce dziewcząt z klasy 5s: Ada Domińska, Kinga Domeradzka, Julia Kalinowska, Kinga Kowalczyk, Zuzanna Malinowska, Julia Kubiak, Natalia Mrozowska. Katarzyna Murzyńska, Urszula Krynicka, Wiktoria Rybacka oraz Natalia Atlak z klasy 5d - Płockie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w "czwórkach siatkarskich"- opiekun - p. Marzena Wakuła,
    (03.2014)
  • I miejsce chłopców z klas II i młodszych: Jakub Sarwach, Nikodem Budziak, Mateusz Grzybowski, Paweł Bazylczuk, Adam Lewandowski, Karol Kukliński, Igor Tudela, Gabriel Tyska, Mikołaj Rosiak, Natanian Gromadziński, Kamil Rutkowski, Patryk Marcinkowski, Sebastian Stawski - Turniej Piłki Nożnej klas II i młodszych o Puchar Dyrektora SP 22 w Płocku - opiekunowie - p. Cezariusz Raczkowski, p. Arkadiusz Ławnicki,
    (13.12.2013)
  • I miejsce chłopców z klasy 5s: Przemysław Antoszek, Nikodem Bachurski, Igor Chęciński, Patryk Cytacki, Jakub Dziurlikowski, Olaf Gromanowski, Dawid Guzanek, Piotr Jasiński, Jan Kwiecień, Norbert Niemirowski, Michał Orłowski, Kacper Piątkowski, Mateusz Słowikowski, Filip Szewczyk, Kacper Wydornik - VII edycja Orlen Handball Mini Ligi - opiekun - p. Cezariusz Raczkowski,
    (11.2013)
  • I miejsce dziewcząt z klasy 5s: Kinga Domeradzka, Julia Kalinowska, Kinga Kowalczyk, Zuzanna Malinowska oraz III miejsce dziewcząt z klasy 5s: Julia Kubiak,Natalia Mrozowska, Ada Domińska, Katarzyna Murzyńska - Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Dyrektora SP 23 w Płocku - opiekun - p. Marzena Wakuła,
    (17.12.2013)
  • II miejsce dziewcząt z klasy 5s: Kinga Domeradzka, Kinga Kowalczyk, Zuzanna Malinowska - Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt,organizowany przez MUKS Volley Płock - opiekun - p. Marzena Wakuła,
    (07.12.2013)
  • I miejsce chłopców z klasy 6s: Michał Antczak, Patryk Biernat, Marcin Chojnowski, Kamil Dzięgielewski, Cezary Garstka, Wiktor Jankowski, Dawid Lemanowicz, Alan Małocha, Krystian Matusiak, Oskar Osiecki, Piotr Sobecki, Jakub Szelągowski, Jakub Wasilewski  - XV Turniej Piłki Ręcznej Chłopców o Puchar Burmistrza Wilanowa w Warszawie - opiekun - p. Andrzej Wolano,
    (10.2013)
  • III miejsce dziewcząt z klasy 5s: Kinga Domeradzka, Adrianna Domińska, Julia Kalinowska, Kinga Kowalczyk, Urszula Krynicka, Julia Kubiak, Zuzanna Malinowska, Natalia  Mrozowska, Katarzyna Murzyńska, Wiktoria Rybacka - rozgrywki "czwórek siatkarskich dziewcząt" w ramach miejskiej kampanii "Zachowaj Trzeźwy Umysł", organizowane przez SP nr 3 w Płocku i Urząd Miasta Płocka - opiekun - p. Marzena Wakuła.
    (30.10.2013)