VI edycja Konkursu Matematyczno-Przyrodniczego „Z przyrodą za pan brat” Drukuj

  

   6 listopada w Zespole Szkół nr 2 w Płocku odbyła się VI edycja Konkursu Matematyczno-Przyrodniczego „Z przyrodą za pan brat”. Celem konkursu jest rozwijanie i pogłębianie zainteresowań matematyką i przyrodą, zachęcanie do zdobywania wiedzy o wzajemnym oddziaływaniu człowieka i środowiska, rozwiązywanie problemów w sposób twórczy oraz stosowanie zdobytych wiadomości  w praktyce. Konkurs dał również uczniom możliwość sprawdzenia swojej wiedzy w rywalizacji indywidualnej i drużynowej .

  Joanna Miecznik, Julia Śladowska i Jakub Tumkielski - trzyosobowa drużyna uczniów z klasy 6b, reprezentująca SP 23, wypadła doskonale, uczniowie zajęli II miejsce drużynowo.

   Ponadto Julia Śladowska w klasyfikacji indywidualnej zajęła III miejsce. 

Uczniów do konkursu przygotowywały panie: Alicja Rostowska - nauczycielka matematyki i Anna Grabecka – nauczycielka przyrody.

Laureatom i ich opiekunkom serdecznie gratulujemy!