Najpiękniejsze kartki świąteczne...wybrane! Drukuj

 

   18 grudnia, tuż przed świętami Bożego Narodzenia, w płockim MDK-u rozstrzygnięto Miejski Konkurs Plastyczny "Najładniejsza kartka świąteczna". Najpiękniejsze kartki wyłoniono z około 500 prac nadesłanych przez dzieci.
   Jury oceniało prace w kilku kategoriach wiekowych. W kategorii 5-7 lat najlepszy okazał się uczeń naszej szkoły - Bogusław Morawski.
   Tradycyjnie w konkursie przyznawana jest nagroda Prezydenta m. Płocka za kartki z motywem płockim. W tym roku w tej kategorii najlepsze okazały się Zuzanna Fijałkowska i Aleksandra Podwójci - zdobywając pierwsze nagrody exe quo , oraz Anna Marciniak, która otrzymała wyróżnienie.
   Prace powstały pod czujnym okiem pań - Małgorzaty Podwójci i Joanny Skubiszewskiej.
   Wszystkie nagrodzone i wyróżnione prace zostały wydane w katalogu. Można je również oglądać na wystawie zorganizowanej w MDK-u przy ulicy Tumskiej.  (AF)                                           http://www.mdk-plock.pl/index.php?bo=galerie/kartka2008/galeria

http://miasta.gazeta.pl/plock/1,35710,6081434,Najpiekniejsze_kartki_sa_w_MDK_u.html

Gratulujemy!