"Hands on Europe" Drukuj

 

   Od 26.10.2013 roku nasza szkoła rozpoczęła nowy międzynarodowy projekt w eTwinning wraz z 11 krajami Europy - "Hands on Europe".
   Uczniowie klas Va i Vb z grupy zaawansowanej wraz z nauczycielką języka angielskiego , Renatą Idzik  spotykają się aby własnoręcznie  wykonywać plakaty ze słowem "Cześć", flagi z informacjami o Polsce w języku polskim i angielskim i biało - czerwone odciski dłoni. Będą je wysyłać do 11 krajów Europy. Jednocześnie uczniowie z tych krajów przygotowują swoje plakaty w barwach narodowych, które wyślą do Polski.
   Do każdego otrzymanego plakatu nasi uczniowie będą dopisywać nasze polskie  "Cześć" i odsyłać dalej. W ten sposób 9 maja 2014 roku na Dzień Europy będą mogli stworzyć ogromny plakat składający się z prac dzieci z dwunastu krajów Europy, który będzie symbolem wzajemnej współpracy i zainteresowania innymi krajami.

 

certyfikat eTwinning