"Otwarta firma 2012" - podsumowanie Drukuj

 

   W roku szkolnym 2012/2013  nasza szkoła po raz kolejny przystąpiła do ogólnopolskiego projektu "Otwarta firma 2012" organizowanego przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości.

   W ramach projektu uczniowie klas I - III poznawali zawody w naszym mieście. Odwiedziliśmy Pocztę Polską, Straż Pożarną, Bank PKO BP, Wodociągi Płockie, wysypisko śmieci w Kobiernikach. Poznaliśmy pracę firmy budowlanej i remontowej.

   W projekcie wzięło udział 281 szkół z całej Polski. W kategorii szkół podstawowych nasza szkoła uzyskała tytuł Najaktywniejszej szkoły w Polsce.

   22 listopada w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie odbyła się uroczysta inauguracja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, podczas której wręczone zostały statuetki i dyplomy wszystkim wyróżnionym szkołom.

  Uczniom i nauczycielom klas I – III gratulujemy.