XIV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Ja i Król Maciuś Pierwszy" rozstrzygnięty! Drukuj

 

   18 listopada 2013 r. odbyła się uroczystość wręczania nagród w XIV Ogólnopolskim Konkursie plastycznym "Ja i król Maciuś I", który zorganizowany był przez Młodzieżowy Dom Kultury w Płocku. Prace oceniało jury w składzie:

  • dr Elżbieta Ciesielska-Zając - plastyk, historyk sztuki
  • Laura Dyczko - artystka plastyk, Płocka Galeria Sztuki
  • Dorota Kozanecka - p.o. Sekretarza Miasta Płocka
  • Litosława Koper - dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury w Płocku
  • Jacek Znyk - plastyk, koordynator konkursów plastycznych w Młodzieżowym Domu Kultury w Płocku

   Na konkurs nadesłano 603 prace z 51 placówek z całej Polski. Cieszymy się, że wśród nagrodzonych i wyróżnionych znalazły się prace naszych uczennic wykonane pod okiem p. Małgorzaty Podwójci: Ada Aleks  (kl.Vd) otrzymała nagrodę a Michalina Rosiak (kl.Vd) została wyróżniona.

Gratulujemy!

 

więcej zdjęć znajdziesz tu