Światowy Dzień Osób Niepełnosprawnych Drukuj

 

   29 listopada wszystkie klasy integracyjne naszej szkoły wraz z klasą Ic brały aktywny udział w obchodach Światowego Dnia Osób Niepełnosprawnych w Galerii Wisła.

   Po uroczystym otwarciu imprezy przez Prezydenta Miasta, wspólnym zaśpiewaniu hymnu „Bóg się mamo nie pomylił", rozpoczęły się występy artystyczne dzieci niepełnosprawnych. Wszyscy zebrani goście podziwiali wystawy artystyczne, a najmłodsi aktywnie uczestniczyli w integracyjnych zabawach i konkursach z nagrodami.

   Gwiazdą obchodów był Zbigniew Wodecki. To były niezapomniane chwile, które przypomniały przed wszystkim dorosłym, jak wielu niepełnosprawnych żyje w naszym mieście. Oby takich dni było znacznie więcej!

 

   Zapraszamy na stronę Urzędu m. Płocka "Integracja w Wiśle"