„Odkryj z Nami Płock” Drukuj

9 grudnia 2013 r. w Płockim Ogrodzie Zoologicznym odbyła się uroczystość wręczania nagród w konkursie „Odkryj z Nami Płock”  zorganizowanym przez Płocką Lokalną Organizację Turystyczną. Zadaniem uczestników konkursu było przedstawić piękno naszego miasta, jego atrakcji turystycznych, dziedzictwa kulturowego i przyrodniczego.

Jury konkursowe doceniło prace aż 11 uczniów naszej szkoły, wyróżnienia otrzymali z klasy Ie: Weronika Zasońska, Zuzanna Żelazko, Oliwia Zagórska, Maria Zawadzka, Martyna Dudzik oraz Mateusz Grzybowski, zaś z klasy IIIa: Oliwia Chyszberg, Marieke de Greeve, Julia Zawadzka, Tobiasz Bieliński, Adam Morawski.

Dzieci wykonały prace pod kierunkiem pań: Joanny Pankowskiej, Edyty Paradowskiej oraz Joanny Matuszak.