Nagroda Specjalna dla IIIa! Drukuj

 

   11 grudnia b.r. w siedzibie "NoveKino Przedwiośnie" odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursie plastycznym pt. "Bezpieczna Zima" organizowanym przez Zespół Profilaktyki i Komunikacji Społecznej Straży Miejskiej w Płocku.

   Konkurs miał na celu podnieść świadomość dzieci z zakresu bezpieczeństwa podczas zabaw zimowych. Szkoły i przedszkola z naszego miasta nadesłały prace plastyczne, które miały być wykonane przez całą klasę w formacie nie mniejszym niż A3. I tylko uczniowie naszej szkoły, klasy integracyjnej IIIa pod opieką pań Joanny Matuszak i Edyty Paradowskiej otrzymali Nagrodę Specjalną od Fundacji Bezpieczne Miasto Płock za "wspaniałe wykonanie pracy plastycznej" otrzymując osobiste gratulacje z rąk prezesa Fundacji p. Jerzego Tomaszewskiego.
   Jednocześnie klasa IIIa zajęła 3-cie miejsce w konkursie plastycznym "Bezpieczna Zima" otrzymując gratulacje od komendanta p. Andrzeja Wochowskiego, cioci Agnieszki z Zespołu Profilaktyki oraz puchatego Lwa Honorka. Każdy z uczniów otrzymał pamiątkowy dyplom, worek słodyczy i drobne upominki, a cała klasa "zaproszenie na zajęcia edukacyjne w roku szkolnym 2013/14" w Miejskim Ogrodzie Zoologicznym.

   Na koniec uroczystości, dodatkową nagrodą była niespodzianka w postaci bajki o Bolku i Lolku. To były niezapomniane chwile!