W świątecznym nastroju... Drukuj
 
   19 grudnia przyszliśmy ostatni raz do szkoły w starym roku. Już od drzwi wyczuwaliśmy świąteczną atmosferę. Wiedzieliśmy, że ten dzień będzie wyglądał zupełnie inaczej...
   Od samego rana klasy IV A i IV C udały się pod opieką pań - Grażyny Borczuk, Edyty Kowalskiej i Ilony Borczuk na Stary Rynek, aby tam wziąć udział w corocznym konkursie na najpiękniej przystrojoną choinkę. Zdobyliśmy w tym konkursie wyróżnienie.
 
   Około południa na sali gimnastycznej zgromadziła się cała społeczność szkolna oraz zaproszeni goście. Wszyscy wspólnie obejrzeliśmy, przygotowane przez nasze koleżanki i kolegów, jasełka oraz wysłuchaliśmy koncertu kolęd w wykonaniu szkolnego chóru. Uczniowie klas młodszych zaprezentowali wiązankę kolęd wykonaną na dzwonkach. Jasełka oraz dźwięk kolęd wszystkich wprowadziły w świąteczny nastrój i nagle... za oknem zaczął prószyć śnieg! Magia Świąt zadziałała...
   Do magicznego przedstawienia młodzież przygotowywała się pod kierunkiem pań katechetek, Małgorzaty Podwójci i Luizy Kamińskiej. (AF)