Sprawmy innym dzieciom radość na Mikołajki Drukuj

 

   Po raz kolejny uczniowie Naszej szkoły udowodnili jak ogromne mają serca i jak wielką chęć pomocy innym dzieciom. W przeciągu kilku dniowej akcji zbiórki używanych pluszaków oraz zabawek dla dzieci z Zespołu Szkół Ogólnokształcących Specjalnych nr 7 w Płocku  udało się nam zebrać  w sumie ponad pół tysiąca maskotek, gier planszowych, zabawek oraz lalek, które na pewno sprawią radość potrzebującym dzieciom. Wszystkim uczniom, ich rodzicom i nauczycielom przypominającym o akcji należą się ogromne podziękowania.

 

   Szczególnie dziękujemy:

 

     Mateuszowi Sowa z klasy Ia, Mai Dylewskiej z klasy Ib, Oli Kluge z klasy Ie, Natalce Torbickiej z klasy IIIf, Weronice Sołtysiak z klasy IIIf, którzy przynosili całe worki zabawek.

   Na ogromne podziękowania zasługują też uczniowie klas: Ib, Ic, Ie, If, IIa, IIc, IIIa, IIIb, IIIc, IIId, IIIe, Vc oraz VIa.

   Akcję przeprowadził Samorząd Uczniowski klas IV-VI wspierany przez panią Agnieszkę Jarzyńską oraz panią Edytę Paradowską.