PŁOCKIE KOLĘDOWANIE w Bazylice Katedralnej. Drukuj

 

   Płockie Kolędowanie to cykliczna impreza organizowana w Płocku  od piętnastu lat, obecnie przez Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki. Składają się na nią trzydniowe koncerty, podczas których najlepsze lokalne i ogólnopolskie zespoły prezentują najpiękniejsze kolędy polskie i innych narodów.

   4 stycznia w programie obok znanych płockich chórów jak: "Kamerton" z Gimnazjum nr 8, "Pueri et Puellae Cantores Plocenses",  Chór Zespołu Pieśni i Tańca "Wisła", kwartet wokalny "Positive Vibrations" oraz chór POKiS "Vox Singers" wystąpił nasz szkolny chór "Viva la musica" pod dyrekcją p. Małgorzaty Podwójci. Było to dla nas ogromne przeżycie i wyróżnienie.

 

  Zapraszamy do prasy lokalnej, gdzie znajdziecie mnóstwo zdjęć:

portal Płock "Płockie kolędowanie w katedrze"

gazeta.pl Płock "Płockie chóry koncertowały w katedrze"

Gość Płocki "Hej kolęda" oraz "Płockie kolędowanie 2014"

 

   Zachęcamy również do obejrzenia występu na kanale youtube (tu)