22 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zakończony! Drukuj

 

   12 stycznia 2014 r. odbył się XXII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W dniu finału na ulice Płocka i okolic wyszło 400 wolontariuszy, którzy kwestowali  "Na ratunek" na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów.

   Jak co roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w zbiórce pieniędzy dla fundacji Jurka Owsiaka. W tym roku kwestowali: Kuba Brzeziński kl. 5D, Adrianna Łachmańska kl. 6A, Oliwia Wyrzykowska kl. 6A, Karolina Skrobiszewska kl. 6S oraz Joanna Rycharska kl. 6S. Nasi wolontariusze razem zebrali aż 1044 złote oraz 29 groszy. Opiekę nad uczniami podczas zbiórki sprawowała pani Agnieszka Jarzyńska. 

   Szkolny chór "Viva la musica" pod kierunkiem p. Małgorzaty Podwójci, jak co roku, "zagrał" w WOŚP-ie i wystąpił w Galerii Mazovia inaugurując tegoroczną akcję.

 

 

 

więcej zdjęć tu