Mini Liga Volley Płock siatkówki Drukuj

 

   Od listopada do grudnia 2013 roku w Szkole Podstawowej nr 22 w Płocku odbywały się rozgrywki ligi siatkarskiej dziewcząt z płockich szkół podstawowych. Organizatorami zawodów był UKS Volley Płock.
   Zawody rozgrywane były w czterech kategoriach wiekowych: czwórki siatkarskie (klasy 6), trójki siatkarskie (klasy 5), dwójki siatkarskie (klasy4), dwójki siatkarskie (klasy 3). W sumie do rywalizacji przystąpiło 38 ekip, co daje około 150 uczestniczek zawodów.


   W każdej kategorii wiekowej rywalizacja toczyła się systemem każdy z każdym. Zawodniczki spotkały się na 3 miniturniejach. Po rozegraniu wszystkich spotkań okazało się, iż nasze dziewczęta zdobyły następujące wyniki:

   III miejsce w kategorii "dwójek siatkarskich" klas 3 zajęły nasze drugoklasistki w składzie: Julia Wojtycka, Aleksandra Cichecka, (rez. Julia Wiankowska, Wiktoria Rudowska)

   I miejsce w kategorii "trójek siatkarskich" klas 5 zajęły uczennice klasy 5s w składzie : Kinga Kowalczyk, Zuzia Malinowska, Kinga Domeradzka, Julia Kalinowska.

   Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.