Bezpieczne ferie zimowe Drukuj

 

   8 lutego klasy Ia i Id przygotowały apel na temat bezpiecznych ferii zimowych. Pierwszaki podzieliły się ze swoimi koleżankami i kolegami radami dotyczącymi bezpiecznych zabaw zimowych. Mali artyści zaśpiewali również piosenki o zimie i na koniec zatańczyli walczyka.
   Pamiętajcie ich rady: Wychodząc z domu, mówcie rodzicom gdzie idziecie. Nie zjeżdżajcie na sankach w pobliżu ulicy. Nie ślizgajcie się na zamarzniętych stawach, jeziorach i rzekach. Bawiąc się śnieżkami nie róbcie twardych, lodowych kul.

   Przygotowaniem dzieci oraz oprawą plastyczną zajęły się panie - Małgorzata Ostrowska, Monika Czyżewska oraz Urszula Kosińska. Po inscenizacji głos zabrała pani dyrektor Ewa Woźniak, która podziękowała dzieciom za udany występ, prawdziwą lekcję na temat bezpiecznego korzystania z uroków zimy i życzyła dzieciom udanych ferii zimowych.