XII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Tradycje wielkanocne". Mamy laureatki! Drukuj

 

   8 kwietnia w Domu Darmstadt odbyło się uroczyste wręczenie nagród w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Tradycje wielkanocne" organizowanym przez Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki. Na konkurs wpłynęły  aż 2133 prace z placówek szkolnych i pozaszkolnych całej Polski m.in. z Zamościa, Lublina, Rybnika, Piotrkowa Trybunalskiego, Warszawy.
   Wśród grona 141 nagrodzonych znalazły się dwie uczennice naszej szkoły z klasy VI d, które pod kierunkiem p. Małgorzaty Podwójci wykonały prace graficzne: Katarzyna Janeczko - otrzymała I nagrodę i Iga Śliwińska - III nagrodę.
  Na wystawie pokonkursowej znalazły się też prace: Joanny Miecznik z kl. VI b, Katarzyny Durmaj z kl. VI d, Maliny Śmietanowskiej z kl. VI b i Julii Bartuś z kl. Vd. Gratulujemy!

   Więcej na stronie Urzędu Miasta tu