Nasz chór w Farze! Laureatka konkursu plastycznego też! Drukuj

 

   25 kwietnia w płockiej Farze odbył się Koncert Papieski będący zwieńczeniem projektu edukacyjnego o Janie Pawle II pt. "Jesteśmy Twoimi uczniami", którego organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 5 w Płocku.
    Nasz chór "Viva la musica" pod kierunkiem p. Małgorzaty Podwójci brał udział w tym zaszczytnym wydarzeniu. Wraz z uczniami ze szkół podstawowych nr: 1, 3, 5, 6, 11, 17 (ponad 150 chórzystów) wykonaliśmy 8 najpiękniejszych pieśni związanych ze Świętym Janem Pawłem II przeplatanych wierszami w wykonaniu laureatów konkursu recytatorskiego.
   Mamy również laureatkę papieskiego konkursu plastycznego pt."Pragniemy...", który odbył się w ramach projektu (pisaliśmy o tym 2 kwietnia). Adrianna Aleks z kl. V d pod opieką p. Małgorzaty Podwójci zajęła I miejsce i odebrała nagrodę podczas koncertu w Farze. Było nam tego dnia podwójnie miło!

 

więcej tu