Konkurs "Mój niepełnosprawny kolega". Drukuj

 

   W dniu 30.04.2014r. jako jedyna szkoła podstawowa z Płocka braliśmy udział w rozstrzygnięciu konkursu plastycznego pt. "Mój niepełnosprawny kolega" zorganizowanego przez miejskie Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 33 im. Jean'a Vanier'a w Płocku.

   Z naszej szkoły w konkursie brały udział klasy integracyjne Ia i IIIa. Uczniowie klasy IIIa: Kinga Grzembska, Mateusz Świderski i Mikołaj Kowalski pod opieką nauczycieli - Joanny Matuszak i Edyty Paradowskiej osobiście odbierali nagrody, omawiali wykonane przez siebie prace, uczestniczyli w zabawach taneczno- muzycznych, w konkursach tematycznych. Tym razem nie było pierwszych i kolejnych miejsc za wykonane prace plastyczno-techniczne, wszyscy zebrani goście otrzymali pamiątkowe dyplomy, słodycze, materiały plastyczne i słodki poczęstunek. Do zobaczenia za rok!