Rozstrzygniecie konkursu z języka angielskiego dla klas I-III pt. „Picture Dictionary” i „What a story”. Drukuj

W dniu 22 maja, odbyło się rozstrzygniecie konkursu z języka angielskiego dla klas I-III pt. „Picture Dictionary” i „What a story”.

Dzieci do 30 kwietnia przynosiły swoje słowniczki obrazkowe oraz historyjki, które oparte były na podręcznikach „Treetops 1, 2 oraz 3”.

W konkursie wzięło udział 62 uczniów, a po burzliwych obradach jury wyłoniło zwycięzców oraz wyróżnionych:

Klasy pierwsze:

Miejsce I : Jan Cybulski kl.Ie, Igor Wołos kl.Ib

Miejsce II: Zuzanna Żelazka kl.Ie, Gabriela Wójcik kl.I b

Miejsce III: Filip Brzozowski kl.Ib, Leon Kowalski kl.Ic

Wyróżnienia: Kamila Kowalska kl.If, Emilia Zyznowska kl.Ib, Martyna Zarzycka kl.Ia

Klasy drugie:

Miejsce I: Alan Wojno kl.IId

Miejsce II: Wiktoria Pietrzak kl.IId, Szymon Klimczewski kl.IIb

Miejsce III: Bartosz Pelikański kl. IIb, Michał Zawadzki kl.IIb

Klasy trzecie:

Miejsce I: Krzysztof Fuz kl.IIIe, Tobiasz Bieliński kl. IIIa

Miejsce II: Oliwia Chyszberg kl.IIIa, Julia Zawadzka kl.IIIa

Miejsce III: Weronika Sołtysiak kl.IIIf, Maria de Greeve kl.IIIa

Wyróżnienia: Natalia Bogucka kl.IIId, Marta Potulska kl.IIIb, Bartosz Urymkowski kl.IIIa

Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim dzieciom, które wzięły udział w konkursie serdecznie dziękujemy!

Nad organizacją i przebiegiem konkursu czuwały nauczycielki języka angielskiego p.Anna Malik i p.Justyna Matusiak.