Z rozkoszą połamaliśmy głowy czyli kolejne zwycięstwo matematyków z SP23! Drukuj

4 czerwca w Szkole Podstawowej nr 17 w Płocku odbyła się kolejna edycja Międzyszkolnego Drużynowego Konkursu Matematycznego „Rozkosze Łamania Głowy”.

Naszą szkołę reprezentowali piątoklasiści Dorota Rzewnicka i Jan Kwiecień, przygotowani przez panie Aldonę Fijałkowską i Annę Olczak-Mielczarek.
   Poziom rozgrywek był bardzo wysoki, pytania konkursowe ciekawe i nietuzinkowe a atmosfera bardzo miła i przyjazna.

Miło nam poinformować, że drużyna naszej szkoły okazała się niepokonana, wyprzedzając uczniów Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej (II miejsce) oraz I Prywatnej Szkoły Podstawowej ZOK "Profesor" (III miejsce).

Gratulujemy!