155 kilogramów dobrych serc naszych uczniów! Drukuj

Uczniowie naszej szkoły jak co roku nie zapomnieli o najmniejszych i najbardziej potrzebujących podopiecznych Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Płocku. Zebraliśmy rekordową łączną sumę suchej i mokrej karmy- 155 kg!!!
   Na szczególne uznanie zasługuje klasa Ic i wychowawca p. Katarzyna Nowysz. Dzieci z tej klasy zebrały najwięcej karmy dla zwierząt (82 kg), a także zabawek, koców, poduszek, miseczek, smyczy dla potrzebujących zwierzaków.
   Drugie miejsce w zbiórce karmy dla zwierzaków zajął Odział Przedszkolny "O" pod opieką wychowawcy p. Ilony Borczuk.

Trzecie miejsce zajęły ex aequo klasa III b pod opieką p. Małgorzaty Gomułki i klasa integracyjna IIIa pod opieką pań: Joanny Matuszak i Edyty Paradowskiej.

Na wyróżnienie zasługują także uczniowie klas starszych:
- Nikola Pawlak, Jakub Grabowski i Dawid Kolasiński z klasy Vc pod opieką p. Roberta Elwertowskiego
- Wiktoria Strońska z klasy VIc pod opieką p. Arkadiusza Ławnickiego
- Julia Skorłutowska z klasy Vd pod opieką p. Renaty Wojtyckiej.

Wyróżnione klasy, uczniowie i nauczyciele otrzymali w Dniu Dziecka pamiątkowe dyplomy od prezesa Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Płocku-
p. Marii Szygoskiej.
   Koordynatorami akcji w naszej szkole byli: Samorząd Szkolny pod opieką p. Agnieszki Jarzyńskiej i Justyny Matusiak oraz Rzecznik Praw Ucznia p. Edyta Paradowska.