Kibicujemy Polsce! Drukuj

 

   Po niebywałej niespodziance jaka czekała na uczniów SP 23 czyli poniedziałkowej wizycie  Mistrzów Świata  w piłce ręcznej drużyny Hiszpanii, przyszła pora na wtorkowy mecz Polska – Hiszpania rozgrywany w Orlen Arenie. Na to spotkanie pod opieką p. Arkadiusza Ławnickiego wybrali się uczniowie klasy IVS i VIC a zarazem najwierniejsi kibice. Fakt mówiący o miłości do piłki ręcznej i Reprezentacji Polski  stanowi to, że mecz rozgrywany był w godzinach późnowieczornych.

   Mimo tej późnej pory nasi mali kibice ubrani w biało czerwone barwy z szalikami w dłoni odśpiewali uroczyście hymn, a w trakcie meczu świetnie i kulturalnie kibicowali do ostatnich minut spotkania. Podczas przerwy chłopcy wzięli udział w konkursie rzutów do bramki, w konsekwencji otrzymali fajne pamiątki w postaci maskotek.

   Pisząc o tym spotkaniu trzeba nadmienić, iż uczniowie naszej szkoły, klasy sportowej o profilu piłki ręcznej mieli zaszczyt wyprowadzić na płytę boiska piłkarzy obu reprezentacji. Z oficjalnych informacji dochodzących od rodziców wiemy, że chłopcy po meczu mieli możliwość zrobienia sobie pamiątkowych zdjęć i wzięcia autografów od swoich idoli.