Mistrzostwa klas III Szkół Podstawowych w Pływaniu. Drukuj

 

   Dnia 06.czerwca 2014 r odbyły się na Pływalni Miejskiej "Podolanka" Mistrzostwa klas III Szkół Podstawowych w Pływaniu. Brały w nich udział dzieci z płockich szkół podstawowych. Każda szkoła wystawiła dziesięcioro zawodników. Naszą szkołę  reprezentowali: Anna  Macion - kl. III d, Maja  Marciniak - kl. III c, Natalia Balasiewicz - kl. III g, Oliwia Bukowska - kl. III e, Anna Poręba - kl. III b, Jakub Grabowski - kl. III c, Oliwier Kapuściński - kl. III c, Kamil Wakuła - kl. III b, Damian Królikowski - kl. III b, Kamil Klugiewicz - kl. III e oraz zawodnicy rezerwowi: Julia Staniszewska - kl.III c, Wiktor Paradowski - kl. III b.
   Zawodnicy brali udział w dwóch konkurencjach: pływanie indywidualne na 25 m stylem dowolnym, sztafeta mieszana 10 x 25 m stylem dowolnym.
   Drużyna naszej szkoły wywalczyła  II miejsce w sztafecie i otrzymała puchar. Natomiast Jakub Grabowski z klasy III c zajął III miejsce w pływaniu indywidualnym. Otrzymał za to medal i dyplom.

 Gratulujemy wszystkim uczestnikom sukcesu.