logo programu laboratoria przyszłości 
        
 
 
 
 
   
     
 
             
 
   
 
 
 
 Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

Inauguracja roku szkolnego 2014/2015 Drukuj

 

   1 września w progach naszej szkoły powitaliśmy pierwszoklasistów i ich rodziców.

   Z bijącym sercem, w galowych strojach uczniowie klas pierwszych złożyli uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły. Dyrekcja oraz zaproszeni goście dużymi, kolorowymi ołówkami pasowali nowoprzybyłych na uczniów.

   Z zaciekawieniem i uśmiechem na twarzach wszyscy zebrani obejrzeli przygotowany specjalnie na tę uroczystość program artystyczny w wykonaniu uczniów klas: III a (wych. p. Marzena Nejman) oraz III d (wych. p. Bożena Koper). Nie zabrakło wesołych piosenek w wykonaniu szkolnego chóru pod dyrekcją p. Małgorzaty Podwójci.

   O oprawę plastyczną uroczystości zadbały panie : Katarzyna Kapela i Ilona Borczuk.

   Wszystkich pierwszoklasistów szkoła wita, najmilej jak potrafi i chce, żebyście się w niej dobrze czuli. Sporo już wiecie, sporo umiecie, dalej się tutaj kształcić będziecie!

   Po uroczystości inauguracji roku szkolnego oraz spotkaniach z wychowawcami społeczność naszej szkoły wzięła udział we Mszy Świętej odprawionej w kościele Św. Krzyża w intencji szkoły i Ojczyzny.