Osiągnięcia wiedzowe 2014/2015 Drukuj

 EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

            Miłosz Matuszewski kl.2d - LAUREAT w kategorii "ŻACZEK" XXIV edycji Międzynarodowego Konkursu Matematycznego "KANGUR MATEMATYCZNY 2015", organizowanego przez Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych w Toruniu pod patronatem UMK oraz Rady Europy - opiekun - p. Urszula Kosińska,

 • 3 uczennice  wyróżnione – kategoria ŻACZEK: Gabriela Wójcik kl.2b, Gabriela Popławska kl.2c  oraz Alicja Jamowska kl.3b w kategorii MALUCH – XXIV edycja Międzynarodowego Konkursu Matematycznego "Kangur Matematyczny 2015", organizowanego przez TUWiNM w Toruniu - opiekun – p. Luiza Kamińska (1 uczennica), p. Katarzyna Nowysz (1 uczennica), p. Beata Tokaj (1 uczennica),

(06.05.2015) 

 XXI edycja Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej - 2015

 • Julia Wojtycka kl.3a - I miejsce indywidualnie - edukacja polonistyczna klasy trzecie - opiekun - p. Marzena Nejman,

III miejsce drużynowo - edukacja polonistyczna klasy trzecie: Julia Wojtycka kl.3a, Weronika Piecka kl.3d, Aleksandra Kołecka kl.3c- opiekunki drużyny - p. Marzena Nejman, p. Bożena Koper, p. Małgorzata Szulborska,

(18.04.2015)

 • Gabriela Popławska kl.2c, Julia Wojtycka kl.3a - wyróżnienia za bardzo dobry wynik - XVIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu "Alfik Humanistyczny 2014", organizowanego przez firmę edukacyjną Łowcy Talentów - Jersz pod patronatem Politechniki Wrocławskiej - opiekun - p. Katarzyna Nowysz (1 uczennica), p. Marzena Nejman (1 uczennica),
  Amelia Cieślarczyk kl.3d, Mikołaj Bartuś kl.3c, Wiktoria Rudowska kl.3d, Aleksandra Kołecka kl.3c - wyróżnienia za dobry wynik - XVIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu "Alfik Humanistyczny 2014", organizowanego przez firmę edukacyjną Łowcy Talentów - Jersz pod patronatem Politechniki Wrocławskiej - opiekun - p. Bożena Koper (2 uczennice), p. Małgorzata Szulborska (2 uczniów),

(09.02.2015)

 • Miłosz Matuszewski kl.2d - wyróżnienie za bardzo dobry wynik, Paweł Bazylczuk kl.3c - wyróżnienie za najlepszy wynik w szkole w pionie klas trzecich - XX edycja Ogólnopolskiego Konkursu "Alfik Matematyczny 2014", organizowanego przez firmę edukacyjną Łowcy Talentów - Jersz pod patronatem Politechniki Wrocławskiej - opiekun - p. Urszula Kosińska (1 uczeń), p. Małgorzata Szulborska (1 uczeń).

(01.02.2015)

JĘZYK POLSKI

 • Laureaci: Dorota Rzewnicka kl.6d (II miejsce), Aleksandra Majchrzak kl.6a (III miejsce, Michał Wyrębkowski kl.6d, Natalia Mrozowska kl.6s, Agnieszka Goleniewska kl.6d, Natasza Szpalerska kl.6a, Julia Bartuś kl.6d, Urszula Krynicka kl.6s, Katarzyna Majchrzak kl.6d, Jan Kwiecień kl.6s, Przemysław Świderski kl.5c, Adam Morawski kl.4a, Maja Marciniak kl.4c, Urszula Chwiałkowska kl.4s, Maja Leśniewska kl.4d, Bieliński Tobiasz kl.4a - Ogólnopolski Konkurs "ALBUS z Języka Polskiego - 2015", organizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie - opiekun -p. Małgorzata Lechowicz (9 uczniów), p. Ewa Wojtycka (3 uczniów), p. Elżbieta Zbrzezna (2 uczennice), p. Bożena Matlęga (1 uczeń), p. Iwona Kowalczyk (1 uczennica),
  wyróżnieni uczniowie: Mateusz Ostrowicki kl.6b, Katarzyna Murzyńska kl.6s, Julia Rakowska kl.6c, Aleksandra Śliwińska kl.5c, Aleksandra Mokrzka kl.5c, Jakub Mielczarek kl.5c, Katarzyna Kolanko kl.5b, Marta Obidowska kl.5c, Sandra Gołębiewska kl.5b, Patryk Welenc kl.5b, Wiktoria Kowalska kl.5s, Wiktoria Klugiewicz kl.5s, Oliwia Bukowska kl.4d, Kamil Wakuła kl.4s, Zuzanna Tomaszewska kl.4e, Maciej Nejman kl.4c, Mikołaj Kowalski kl.4a, Larysa Ostrowska kl.4s, Anna Poręba kl.4b, Weronika Rydzewska kl.4b, Otylia Sołtyszewska kl.4d, Julia Staniszewska kl.4s, Natalia Torbicka kl.4b  - Ogólnopolski Konkurs "ALBUS z Języka Polskiego - 2015", organizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie  - opiekun - p. Bożena Matlęga (9 uczniów), p. Elżbieta Zbrzezna (6 uczniów), p. Iwona Kowalczyk (5 uczniów), p. Ewa Wojtycka (2 uczniów), p. Małgorzata Lechowicz (1 uczeń),

(17.06.2015) 

XXI edycja Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej - 2015

 • Dorota Rzewnicka kl.6d - I miejsce indywidualnie - język polski klasy szóste - opiekun - p. Małgorzata Lechowicz,
 • Urszula Chwiałkowska kl.4s - I miejsce indywidualnie - język polski klasy czwarte - opiekun - p. Elżbieta Zbrzezna,

I miejsce drużynowo - język polski klasy szóste: Dorota Rzewnicka kl.6d, Agnieszka Goleniewska kl.6d, Jan Kwiecień kl.6s - opiekun - p. Małgorzata Lechowicz (2 uczennice), p. Ewa Wojtycka (1 uczeń),

II miejsce drużynowo - język polski klasy czwarte: Urszula Chwiałkowska kl.4s, Larysa Ostrowska kl.4s, Weronika Rydzewska kl.4b - opiekunki - p. Elżbieta Zbrzezna (2 uczennice), p. Iwona Kowalczyk (1 uczennica)

(24.04.2015)

 • Dorota Rzewnicka kl.6d, Przemysław Świderski kl.5c - wyróżnienia za bardzo dobry wynik - XVIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu "Alfik Humanistyczny 2014", organizowanego przez firmę edukacyjną Łowcy Talentów - Jersz pod patronatem Politechniki Wrocławskiej - opiekun -p. Małgorzata Lechowicz (1 uczennica), p. Bożena Matlęga (1 uczeń), 
  Jan Kwiecień kl.6s, Natasza Szpalerska kl.6a, Maciej Nejman kl.4c, Kamil Wakuła kl.4s, Weronika Rydzewska kl.4b - wyróżnienia za dobry wynik - XVIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu "Alfik Humanistyczny 2014", organizowanego przez firmę edukacyjną Łowcy Talentów - Jersz pod patronatem Politechniki Wrocławskiej - opiekun - p. Ewa Wojtycka (1 uczeń), p. Małgorzata Lechowicz (1 uczennica), p. Iwona Kowalczyk (2 uczniów), p. Elżbieta Zbrzezna (1 uczeń),

(09.02.2015) 

JĘZYK ANGIELSKI

 • II miejsce - Michał Bartuś kl.3c, III miejsce - Julia Wojtycka kl.3a, Nataniel Gromadziński kl.3a - VII edycja Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego "The Smarters - Brain Twister", organizowanego przez SP nr 22 w Płocku - opiekun - p. Joanna Jakubowska (3 uczniów),
(30.05.2015)
 • dyplom laureata za zajęcie: XII miejsca - Maciej Garkowski kl.4d, XIV miejsca - Michał Wyrębkowski kl.6d, XV miejsca - Tomasz Misiak kl.5b - Ogólnopolska Olimpiada z Języka Angielskiego "OLIMPUS - sesja wiosenna 2015" - opiekun p. Justyna Matusiak (1 uczeń), p. Justyna Grzyb (1 uczeń), p. Agata Rychlik (1 uczeń),
 • dyplom laureata za zajęcie: I miejsca - Julia Wojtycka kl.3a, XV miejsca - Jaromir Zienkiewicz kl.3b, Wiktoria Rudowska kl.3d - Ogólnopolska Olimpiada z Języka Angielskiego "OLIMPUSEK- sesja wiosenna 2015" - opiekun p. Joanna Jakubowska (3 uczniów),

(28.05.2015)

XXI edycja Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej - 2015 

III miejsce drużynowo - język angielski klasy szóste: Michał Wyrębkowski kl.6d, Jan Kwiecień kl.6s, Dominik Wuszter kl.6b - opiekun - p. Justyna Grzyb (2 uczniów), p. Renata Idzik (1 uczeń),

(25.04.2015)

 • Maciej Garkowski kl.4d, Dominik Wuszter kl.6b - wyróżnienia za dobry wynik, Aleksandra Śliwińska kl.5c - wyróżnienie za najlepszy wynik w szkole w pionie klas piątych- XV edycja Ogólnopolskiego Konkursu " ENGLISH ACE - 2015", organizowanego przez firmę edukacyjną Łowcy Talentów - Jersz pod patronatem Politechniki Wrocławskiej - opiekun - p. Justyna Matusiak (1 uczeń), p. Renata Idzik (1 uczeń), p. Agnieszka Jarzyńska (1 uczennica),

(29.04.2015)

 • dyplom laureata za zajęcie: IX miejsca - Marta Obidowska kl.5c , X miejsca - Maciej Nejman kl.4c - Ogólnopolska Olimpiada z Języka Angielskiego "OLIMPUS - sesja zimowa 2015" - opiekun p. Agnieszka Jarzyńska (1 uczennica), p. Justyna Matusiak (1 uczeń),

(20.03.2015)

 • Aleksandra Majchrzak kl.6a - wyróżnienie za bardzo dobry wynik oraz wyróżnienie za najlepszy wynik w szkole w pionie klas szóstych  oraz Tomasz Misiak kl.5b - wyróżnienie za dobry wynik - XIV edycja Ogólnopolskiego Konkursu "English High Flier 2014", organizowanego przez firmę edukacyjną Łowcy Talentów - Jersz pod patronatem Politechniki Wrocławskiej - opiekun -p. Renata Idzik (1 uczennica), p. Agata Rychlik (1 uczeń),

(10.02.2015)

HISTORIA   

 XXI edycja Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej - 2015

 • Michał Wyrębkowski kl.6d - I miejsce indywidualnie - historia klasy szóste - opiekun - p. Renata Wojtycka,

III miejsce drużynowo - historia klasy szóste: Michał Wyrębkowski kl.6d, Piotr Wójtewicz kl.6b, Kuba Brzeziński kl.6d - opiekun - p. Renata Wojtycka (3 uczniów),

(24.04.2015)

 • Michał Wyrębkowski kl.6d - laureat  wojewódzkiego etapu Konkursu Historycznego "Losy Żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972-1514. Od Cedyni do Orszy"- opiekun - p. Renata Wojtycka,

(23.04.2014)

 • Jan Kwiecień kl.6s - I miejsce, II miejsce - Natalia Mrozowska kl.6s - Międzyszkolny Konkurs Historyczny "Jan III Sobieski", organizowany przez SP nr 11 w Płocku - opiekun - p. Renata Wojtycka,

(12.2014)

 

MATEMATYKA   

            DOROTA RZEWNICKA kl.6d, MICHAŁ WYRĘBKOWSKI kl.6d - laureaci III etapu Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego dla Uczniów Szkół Podstawowych i Gimnazjów Województwa Mazowieckiego w roku szkolnym 2014/2015, organizowanego przez MSCDN na zlecenie Mazowieckiego Kuratora Oświaty - opiekun - p. Aldona Fijałkowska

(03.02.2015) 
 

 • 2 uczniów wyróżnionych za bardzo dobry wynik – Adam Morawski kl.4a, Szymon Maćkowiak kl.4s (kategoria MALUCH) - XXIV edycja Międzynarodowego Konkursu Matematycznego "Kangur Matematyczny 2015", organizowanego przez TUWiNM w Toruniu- opiekun - p. Barbara Szymborska (1 uczeń), p. Anna Olczak-Mielczarek (1 uczeń),
 • 8 uczniów wyróżnionych – Weronika Rydzewska kl.4b, Kamil Wakuła kl.4s, Marek Kozłowski kl.4e, Wiktor Grobelski kl.4c (kategoria MALUCH) oraz Jakub Mielczarek kl.5c, Patryk Welenc kl.5b, Dorota Rzewnicka kl.6d, Jan Kwiecień kl.6s (kategoria BENIAMIN) - XXIV edycja Międzynarodowego Konkursu Matematycznego "Kangur Matematyczny 2015", organizowanego przez TUWiNM w Toruniu - opiekun - p. Anna Olczak - Mielczarek (4 uczniów), p. Barbara Szymborska (2 uczniów), p. Aldona Fijałkowska (2 uczniów),

(06.05.2015)   

XXI edycja Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej - 2015

 • Jan Kwiecień kl.6s -I miejsce indywidualnie - matematyka klasy szóste - opiekun - p. Anna Olczak-Mielczarek,
 • Adam Morawski kl.4a - I miejsce indywidualnie - matematyka klasy czwarte - opiekun - p. Barbara Szymborska,
 • Dorota Rzewnicka kl.6d - II miejsce indywidualnie - matematyka klasy szóste - opiekun - p. Aldona Fijałkowska,

I miejsce drużynowo - matematyka klasy szóste: Jan Kwiecień kl.6s, Dorota Rzewnicka kl.6d, Michał Wyrębkowski kl.6d - opiekun - p. Aldona Fijałkowska (2 uczniów), p. Anna Olczak-Mielczarek (1 uczeń),

III miejsce drużynowo - matematyka klasy czwarte: Adam Morawski kl.4a, Szymon Maćkowiak kl.4s, Wiktor Grobelski kl.4c - opiekun - p. Barbara Szymborska (2 uczniów), p. Anna Olczak -Mielczarek (1 uczeń),

(18.04.2015)

 • Adam Morawski kl.4a, Szymon Maćkowiak kl.4b, Jan Kwiecień kl.6s - wyróżnienia za bardzo dobry wynik, Jakub Mielczarek kl.5c - wyróżnienie za najlepszy wynik w szkole w pionie klas piątych- XX edycja Ogólnopolskiego Konkursu "Alfik Matematyczny 2014", organizowanego przez firmę edukacyjną Łowcy Talentów - Jersz pod patronatem Politechniki Wrocławskiej - opiekun - p. Barbara Szymborska (1 uczeń), p. Anna Olczak-Mielczarek (2 uczniów), p. Aldona Fijałkowska (1 uczeń),

(01.2015)

 • Dorota Rzewnicka kl.6d - I miejsce indywidualnie, Jan Kwiecień kl.6s - II miejsce indywidualnie, I miejsce drużynowo: Dorota Rzewnicka kl.6d, Jan Kwiecień kl.6s, Michał Wyrębkowski kl.6d - VII edycja Konkursu Matematyczno-Przyrodniczego "Z przyrodą za pan brat", organizowanego przez SP nr 21 w Zespole Szkół nr 2 w Płocku - opiekun - p. Aldona Fijałkowska (2 uczniów), p. Anna Olczak-Mielczarek (1 uczeń),

(19.11.2014)

 • Uczniowie zakwalifikowani do III (wojewódzkiego) etapu Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego dla Uczniów Szkół Podstawowych i Gimnazjów Województwa Mazowieckiego w roku szkolnym 2014/2015, organizowanego przez MSCDN na zlecenie Mazowieckiego Kuratora Oświaty:
  Dorota Rzewnicka kl.6d - opiekun - p. Aldona Fijałkowska, 
  Michał Wyrębkowski kl.6d - opiekun - p. Aldona Fijałkowska,

(12.11.2014)

 • Uczniowie zakwalifikowani do II (rejonowego) etapu Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego dla Uczniów Szkół Podstawowych i Gimnazjów Województwa Mazowieckiego w roku szkolnym 2014/2015, organizowanego przez MSCDN na zlecenie Mazowieckiego Kuratora Oświaty:
  Dorota Rzewnicka kl.6d - opiekun - p. Aldona Fijałkowska, 
  Jan Kwiecień kl.6s - opiekun - p. Anna Olczak-Mielczarek,
  Michał Wyrębkowski kl.6d - opiekun - p. Aldona Fijałkowska.

(21.10.2014) 

 

PRZYRODA    

XXI edycja Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej - 2015

II miejsce drużynowo -przyroda klasy szóste: Dorota Rzewnicka kl.6d, Jan Kwiecień kl.6s, Michał Wyrębkowski kl.6d - opiekun - p. Marta Pater (2 uczniów), p. Agnieszka Kochanowska-Matuszewska (1 uczeń),

(18.04.2015)

 • Jan Kwiecień kl.6s - I miejsce w szkole (kategoria ADEPT), Anna Murzyńska kl.4s - I miejsce w szkole (kategoria MALUCH) oraz21 wyróżnień: kategoria ADEPT: Natalia Mrozowska kl.6s, Urszula Krynicka kl.6s, Katarzyna Murzyńska kl.6s, Dorota Rzewnicka kl.6d, Michał Wyrębkowski kl.6d, Jan Przędziński kl.6c, Katarzyna Majchrzak kl.6d, Julia Bartuś kl.6d, Sandra Gołębiewska kl.5b, Szymon Oborski kl.5b, Julia Przybylska kl.5c, Marta Obidowska kl.5c, Aleksandra Śliwińska kl.5c, Julia Wiśniewska kl.5s, Wiktoria Klugiewicz kl.5s oraz kategoria MALUCH: Oliwier Kamiński kl.4s, Larysa Ostrowska kl.4s, Adam Morawski kl.4a, Kamil Wakuła kl.4sMaciej Nejman kl.4c, Zuzanna Tomaszewska kl.4e - Ogólnopolski Konkurs "Eko- planeta", organizowany przez Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej "Pokolenie", przy współpracy Międzynarodowego Studium Ochrony Środowiska Szkoły Głównej  Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie - opiekun - p. Agnieszka Kochanowska-Matuszewska (11 uczniów), p. Marta Pater (10 uczniów), p. Anna Grabecka (2 uczniów),

(29.04.2015)

 • Dorota Rzewnicka kl.6d - I miejsce indywidualnie, Jan Kwiecień kl.6s - II miejsce indywidualnie, I miejsce drużynowo: Dorota Rzewnicka kl.6d, Jan Kwiecień kl.6s, Michał Wyrębkowski kl.6d - VII edycja Konkursu Matematyczno-Przyrodniczego "Z przyrodą za pan brat", organizowanego przez SP nr 21 w Zespole Szkół nr 2 w Płocku - opiekun - p. Marta Pater (2 uczniów), p. Agnieszka Kochanowska-Matuszewska (1 uczeń).

(19.11.2014)