Inne osiągnięcia 2014/2015 Drukuj

 • I miejsce - Natasza Szpalerska kl.6a, II miejsce - Jakub Biernat kl.4b -X edycja Międzyszkolnego Konkursu Multimedialnego "Mój szczęśliwy dzień", organizowanego przez SP nr 22 w Płocku - opiekun - p. Robert Elwertowski, p. Małgorzata Gomułka,
  (16.06.2015)
 • I miejsce - Michał Wyrębkowski kl.6d - Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej, organizowany przez SP nr 5 w Płocku - opiekun - p. Renata Wojtycka,
  (11.06. 2015)
 • II miejsce drużynowo: Urszula Krynicka kl.6s, Natalia Mrozowska kl.6s, Katarzyna Murzyńska kl.6s - XIII edycja Powiatowego Międzyszkolnego Konkursu Ekologicznego "O czym szumią lasy", organizowanego przez SP nr 23 w Płocku - opiekun - p. Agnieszka Kochanowska-Matuszewska,
  (09.06.2015)
 • I miejsce - SKKT- PTTK "Wojażer" -  XXXVII Rajd Ekologiczny "Uśmiech Stokrotki i Niezapominajki", organizowany przez Komisję Ochrony Przyrody Oddziału Miejskiego PTTK w Płocku oraz Szkołę Podstawową w Leszczynie Szlacheckim - opiekun - p. Monika Czyżewska, p. Agnieszka Kochanowska- Matuszewska,
  (18.05.2015)
 • I miejsce - SKKT- PTTK "Wojażer" -  XXXIX Rajd "Do Miejsc Pamięci Narodowej", organizowany przez OM PTTK w Płocku, SKKT- PTTK przy SP nr 20 w Płocku - opiekun - p. Monika Czyżewska, p. Agnieszka Kochanowska- Matuszewska,
  (18.04.2015)
 • I miejsce - SKKT-PTTK Wojażer - XXXII Rajd Ekologiczny "Powitanie wiosny", dyplom za najpiękniejszą Marzannę, organizowany przez Komisję Turystyki Pieszej przy OM PTTK w Płocku i PTTK "Globtroters" przy III LO w Płocku - opiekun - p. Agnieszka Kochanowska-Matuszewska, p.Monika Czyżewska,
  (21.03.2015)
 • Julia Wojtycka kl.3a - I miejsce w kat. kl.3-4, Wiktoria Klugiewicz kl.5s - wyróżnienie w kat. kl.5-6 - XIII edycja Powiatowego Konkursu Literackiego "Piszę książkę", organizowanego przez SP nr 22 w Płocku - opiekun - p. Ewa Wojtycka, p. Bożena Matlęga,
  (20.03.2015)
 • II miejsce - Jan Przędziński kl.6c - eliminacje miejskie XXXVIII Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom" - opiekun - p. Barbara Gasińska,
  (09.03.2015)
 • I miejsce - SKKT-PTTK Wojażer - XXXII Rajd Zima "Szlakami Powstania Styczniowego", organizowany przez ZST i OM PTTK w Płocku - opiekun - p. Agnieszka Kochanowska-Matuszewska, p.Monika Czyżewska,
  (14.02.2015)
 • II miejsce - SKKT-PTTK Wojażer w konkursie na "Najlepszy Szkolny Klub Turystyczno-Krajoznawczy" - opiekunki - p. Agnieszka Kochanowska - Matuszewska, p. Monika Czyżewska,
  (13.01.2015)
 • nagroda specjalna dla klasy 4a za pracę "Niepodległa 2015" - Konkurs organizowany przez Muzeum Niepodległości w Warszawie - opiekun - p. Renata Wojtycka, p.Edyta Paradowska,
  (listopad 2914)
 • III miejsce - Konkurs na Najlepiej pracujące Koło Ligi Ochrony Przyrody w roku szkolnym 2013/2014-  opiekun - p. Marta Pater,
  (26.11.2014)
 • II miejsce - Weronika Korzeniewska kl.6b - „Co w trawie piszczy”- XXXVII edycja konkursu „Przyroda – Twój przyjaciel”, organizowanego przez Ligę Ochrony Przyrody Zarząd Okręgu w Płocku - opiekun - p. Marta Pater,
  (20.11.2014)
 • II miejsce - Adrianna Aleks kl.6d,III miejsce - Klaudia Wróblewska kl.6b, III miejsce Jakub Rutkowski kl.6b - „Ptaki w mieście” - konkurs ornitologiczny ogłoszony w ramach realizacji VI edycji programu edukacyjnego Ligi Ochrony Przyrody POZWÓLMY PTAKOM MIESZKAĆ OBOK NAS - opiekun - p. Marta Pater<
  (20.11.2014)
 • II miejsce - SKKT-PTTK Wojażer - XXXVI Rajd Pieczonego Ziemniaka, organizowany przez Zarząd Oddziału Miejskiego PTTK w Płocku i Koło Terenowe PTTK w Płocku - opiekunki - p. Agnieszka Kochanowska-Matuszewska (kl.IV-VI), p. Monika Czyżewska (kl.I-III)
  (11.10.2014)