„Zlot po Ziemi Mazowieckiej. Międzypokoleniowa Sztafeta Turystyczna”. Drukuj

 

   Członkowie SKKT - PTTK „Wojażer” dzielnie pokonali trasę pierwszego w tym roku szkolnym rajdu „Zlot po Ziemi Mazowieckiej. Międzypokoleniowa Sztafeta Turystyczna”. Niezwykle malownicze tereny, słoneczna  pogoda i dobry humor towarzyszyły nam na 16 - kilometrowym szlaku Płock – Radziwie – Dzieżązna - Łąck.  Zakończenie rajdu odbyło się na terenie Nadleśnictwa Łąck, gdzie czekała na nas pyszna  grochówka i ognisko. Z przyjemnością piekliśmy kiełbaski. 

   Jak zawsze odbyło się też uroczyste podsumowanie rajdu - w  kategorii szkół podstawowych zajęliśmy II miejsce.  

  Opiekunki SKKT - PTTK „Wojażer” – pani Monika Czyżewska (klasy I-III) i Agnieszka Kochanowska - Matuszewska (klasy IV-VI) zachęcają wszystkich miłośników pieszych wędrówek do wspólnego poznawania Płocka i okolic podczas kolejnych rajdów.