A to Polska właśnie Drukuj

 

   13 października 2014 roku odbyło się rozstrzygnięcie etapu szkolnego III Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Polskie Symbole Narodowe" pod hasłem "A TO POLSKA WŁAŚNIE" organizowanego przez Centrum Edukacji Historycznej "KLIO".

   Celem konkursu plastycznego było ukazanie walorów naszej Ojczyzny - postaci historycznych, krajobrazów, obiektów historycznych oraz symboli narodowych. W skład jury wchodzili nauczyciele: p. Renata Wojtycka, Małgorzata Podwójci i Edyta Paradowska. Wśród 53 prac uczniów klas IV-tych wyłoniono 10 prac, które zostały wysłane na konkurs ogólnopolski. Autorzy tych prac to:

  • Tobiasz Bieliński z IV a

  • Adam Morawski z IV a

  • Julia Zawadzka z IV a

  • Zosia Brzezińska z IV b

  • Kacper Kluczyński z IV b

  • Maja Potulska z IV b

  • Maja Marciniak z IV c

  • Magdalenia Rzeszotarska z IV c

  • Natalia Maruszewska z IV e

  • Bartosz Miecznik z IVs.

 

GRATULUJEMY! Pozostałe prace zostaną zaprezentowane na wystawie szkolnej z okazji Święta Niepodległości.