logo programu laboratoria przyszłości 
        
 
 
 
 
   
     
 
             
 
   
 
 
 
 Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

Zuchy idą na rajd... Drukuj

 

   W sobotni poranek zuchy z naszej szkoły stawiły się na zbiórkę w Grabinie, aby pokonać trasę „Jesiennego rajdu z jabłuszkiem”. Prowadziła ich leśnym szlakiem do dworca kolejowego w Łącku. Dzieci z klasy Ig z opiekunem Emilią Wiśniewską i Ih z opiekunem Iloną Borczuk, a także Magdaleną Nejman i Włodzimierzem Mazurkiewiczem, trzymając się żółtego szlaku, napotykali ciekawe wyzwania. Spotkanie z leśnym duchem, rozpoznawanie nazw drzew, skrzynia skarbów, odgłosy lasu, grzybobranie, rebusy i zagadki. Podsumowaniem dnia było ognisko z pieczeniem jabłek, śpiewaniem zuchowych piosenek i pląsy. Drogę powrotną do Płocka pokonaliśmy pociągiem. Nasze szkolne zuch czekają na kolejne wyzwania.