Wybory do Samorządu Uczniowskiego Drukuj

 

   Dnia 13 października odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego klas IV-VI. Wśród kandydatów znaleźli się: Sandra Gołębiewska kl. 5B, Nikola Pawlak kl. 6C, Julia Rakowska kl. 6C,  Aleksandra Świerczewska kl. 6C, Krzysztof Tadeusiak kl. 6C oraz Kuba Brzeziński z klasy 6D. Wszyscy kandydaci wcześniej przygotowali wspaniałe plakaty wyborcze z mnóstwem pomysłów na ich pracę w samorządzie. Wszyscy uczniowie naszej szkoły mogli zapoznać się z hasłami wyborczymi kandydatów umieszczonymi na plakatach, które zostały wywieszone na holu głównym.

   Podczas głosowania największym zaufaniem oraz liczbą głosów, uczniowie klas IV- VI obdarzyli uczennicę klasy 6C Nikolę Pawlak, która została wybrana nową przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego. Na zastępcę przewodniczącej uczniowie wybrali Julię Rakowską również z klasy 6C, zaś skarbnikiem została Sandra Gołębiewska z klasy 5B.

   Wszystkim zwycięzcą serdecznie gratulujemy!!!!

   Osoby, które nie otrzymały żadnej funkcji w Samorządzie Uczniowskim zachęcamy do wspierania wszelkich działań samorządu, zaś wszystkich chętnych uczniów zachęcamy do kandydowania do samorządu w przyszłym roku szkolnym.  

   Nad wyborami czuwały: opiekun Samorządu Uczniowskiego - Pani Agnieszka Jarzyńska oraz Rzecznik Praw Ucznia - Pani Edyta Paradowska.