"Jeśli potrafisz, wskakuj na afisz" - I miejsce dla Nikoli! Drukuj

 

   24 października w Spółdzielczym Domu Kultury odbył się konkurs piosenki filmowej i musicalowej pt. "Jeśli potrafisz, wskakuj na afisz". W konkursowe szranki stanęli wykonawcy piosenek filmowych i musicalowych ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i domów kultury - wszyscy w jednej kategorii!
   Nagrodzone i wyróżnione zostały cztery gimnazjalistki i tylko dwie uczennice szkół podstawowych. Najlepszą okazała się uczennica naszej szkoły Nikola Woja z klasy 5 s, która piosenką "Meluzyna" z filmu "Akademia Pana Kleksa" wywalczyła I miejsce.
   Naszą szkołę reprezentowała również Natalia Przybylińska z kl. 5 c, która wzruszająco wykonała piosenkę "Czy znów nastanie świt" z filmu "Rogate ranczo, ale niestety nie została doceniona przez surowe jury.
   Dziewczyny pracowały nad piosenkami pod kierunkiem p. Małgorzaty Podwójci. GRATULUJEMY!