logo programu laboratoria przyszłości 
        
 
 
 
 
   
     
 
             
 
   
 
 
 
 Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

Zachowaj Trzeźwy Umysł klas 6 Drukuj

 

   27 października w Szkole Podstawowej nr 3 odbył się turniej czwórek siatkarskich dziewcząt w ramach ogólnopolskiej kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł.

   Wystartowało w nim 6 ekip z płockich podstawówek. w eliminacjach zespoły podzielone zostały na 2 grupy i rywalizowały systemem każdy z każdym. Następnie pierwsze dwie ekipy z każdej grupy walczyły o miejsca 1-4 zaś trzecie o miejsca 5-6. bezkonkurencyjne okazały się nasze zawodniczki z klasy 6S w składzie Kinga Kowalczyk, Zuzanna Malinowska, Kinga Domeradzka, Adrianna Domińska, Julia Kubiak, Natalia Mrozowska, Katarzyna Murzyńska, Urszula Krynicka, Wiktoria Rybacka, Julia Kalinowska, które zakończyły zawody bez straty seta. Drugą lokatę zajęły reprezentantki SP 22. Trzecie miejsce drużyna z SP 3, a czwarte miejsce nasze uczennice z klasy 5S. Opiekunami zawodniczek są Marzena Wakuła i Iwona Szymańska.

   Nagrody ufundował Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Płocka.