logo programu laboratoria przyszłości 
        
 
 
 
 
   
     
 
             
 
   
 
 
 
 Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

Uroczystość wręczenia paszportów Płockiej Akademii Piłki Ręcznej Drukuj

 

   W dniu 07.11.2014 na terenie naszej szkoły odbyło się uroczyste wręczenie "Niebieskich Paszportów" – kompendium wiedzy na temat piłki ręcznej, uczniom Zespołu Szkół nr 1,2, oraz Szkoły Podstawowej nr 23 w Płocku. Wszyscy ci uczniowie są członkami Płockiej Akademii Piłki Ręcznej. Podczas tej uroczystości odbyły się pokazowe mecze piłki ręcznej oraz gry i zabawy dla najmłodszych uczniów z klas I – III.

   Wręczenia paszportów dyrektorom, nauczycielom oraz uczniom dokonali : Prezydent Miasta Płocka pan Andrzej Nowakowski, Prezes SPR Wisła Płock pan Robert Raczkowski, Dyrektor Wydziału Sportu i Rekreacji w Urzędzie Miasta pan Robert Czwartek, trener koordynator PAPR pan Bogdan Zajączkowski oraz Prezes SKF Wisła Płock pan Marek Woliński.

   W wydarzeniu wzięło udział około 500 osób – dzieci oraz ich rodzice.    

 

   Zachęcamy do przeczytania relacji z tego wydarzenia na stronach: Urzędu miasta Płocka (tu) oraz SPR Wisła Płock (tu) a także do obejrzenia zdjęć na Portalu Płock (tu)