logo programu laboratoria przyszłości 
        
 
 
 
 
   
     
 
             
 
   
 
 
 
 Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

Powiatowy Konkurs Piosenki Dziecięcej "Canto Piccolo" - mamy laureatkę! Drukuj

 

   19 listopada w Szkole Podstawowej  nr 17 odbył się Konkurs Piosenki "Canto Piccolo". Do udziału w konkursie zgłosiły się dzieci z ośmiu szkół. W jury konkursu zasiadały: Pani Eliza Łochowska -wokalistka, współprowadząca chór liceum im. St. Małachowskiego, instruktorka w MDK, Joanna Nycz - wokalistka, nauczycielka Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. w Płocku i Bożena Tyburska – nauczycielka muzyki w Zespole Szkół nr 5.
   Naszą szkołę reprezentowały: Natalia Przybylińska z kl. 5c i Wiktoria Wasek z kl. 5s  przygotowane przez p. Małgorzatę Podwójci. Dziewczyny wypadły świetnie, ale występ Natalii bardziej przypadł do gustu szanownemu jury i przyznano jej III miejsce. GRATULUJEMY!