logo programu laboratoria przyszłości 
        
 
 
 
 
   
     
 
             
 
   
 
 
 
 Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

Polska w oczach dziecka Drukuj

 

   Święto Niepodległości uczcili także uczniowie klas I -  III. Pod  czujnym okiem wychowawców uczniowie wykonywali projekty pt.: "Polska w oczach dziecka".  Powstało tyle wizji Polski ile jest w naszej szkole klas pierwszych, drugich i trzecich. Każdy projekt jest inny, niepowtarzalny i oryginalny. Dzięki naszym najmłodszym uczniom szkoła wygląda bardzo świątecznie. Dzieci z zaciekawieniem oglądają prace swoich koleżanek i kolegów.  

   Projekt był pomysłem pani Renaty Idzik a wystawa jest zasługą pani Ilony Borczuk. Dzięki zaangażowaniu wychowawców klas I-III ich uczniowie mogli zgłębić wiedzę o naszym pięknym kraju i uczcić Święto Niepodległości.

 

   Z okazji Święta Niepodległości klasy drugie wykonały prace plastyczne w ramach projektu „Polska oczami 8- latka". Nazwa projektu doskonale pasuje do efektów pracy dzieci: uczniowie, poprzez swoje prace, wyrazili zafascynowanie pięknem ojczystego krajobrazu, a także wykazały się znajomością przyrody Polski oraz symboli narodowych.

   Prace, które zdobią szkolny hol, cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród uczniów różnych klas. Dzieci, idąc korytarzem, mogą bowiem odnaleźć miejsca, które odwiedzały w czasie wakacji lub te, które dopiero odwiedzą. Nauczycielom  także miło jest spędzać czas w tak pięknie udekorowanym miejscu.