logo programu laboratoria przyszłości 
        
 
 
 
 
   
     
 
             
 
   
 
 
 
 Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

List do Św. Mikołaja Drukuj

 

   Mikołaj istnieje i mieszka w Laponii. Wiedzą o tym i duzi i mali. Uczniowie klas trzecich wzięli udział w projekcie „List do Św. Mikołaja” – podarujmy wiersz w upominku. W tej wspaniałej zabawie wzięło udział 83 uczniów. Najciekawsze prace zostały nagrodzone. Wśród laureatów znaleźli się: Maja Lewandowska i Konrad Zatorski (klasa IIIa), Bartosz Pelikański i Wiktor Mikołajewski (klasa III b), Ola Kołecka i Paweł Adamski (klasa III c), Mikołaj Rosiak i Oliwia Brzezińska (klasa III d). Gratulujemy!
   Nad projektem czuwały: p. Marzena Nejman, p. Beata Tokaj, p. Małgorzata Szulborska, p. Bożena Koper.