Nasza choinka na Starówce! Drukuj

 

   5 grudnia na Rynku Starego Miasta uroczyście otwarto "Jarmark Bożonarodzeniowy" przybliżający tradycję i dorobek kulturowy związany z Bożym Narodzeniem. Uczniowie klasy integracyjnej IVa pod opieką nauczycieli: Edyty Paradowskiej i Renaty Wojtyckiej dumnie reprezentowali naszą szkołę dekorując drzewko jodły ozdobami wykonanymi na zajęciach plastyki i Arteterapii. Powstały wielobarwne bombki, błyszczące łańcuchy, a nawet bajkowa gwiazda wycinane z plastikowych butelek ozdobionych m.in klejami brokatowymi, świątecznymi wstążkami.

   Udekorowana choinka tak zachwyciła komisję konkursu "Magia Świąt na płockiej Starówce", iż cała klasa otrzymała prócz słodkich upominków z czekolady, pamiątkowego dyplomu - nagrodę specjalną w postaci wycieczki po Płocku z przewodnikiem. Sukces zawdzięczamy także dzięki pomocy nauczycieli: Małgorzaty Podwójci i Barbary Gasińskiej.
   Według zebranych pod Urzędem Miasta Płocka gości i rodziców uczniów z klasy IVa – nasza choinka bezsprzecznie była najpiękniejsza! Jej fotografie jako jedynej z płockich szkół można podziwiać na stronie http://petroecho.pl.
   Za wyjątkowe fotografie dziękujemy p. Emilii Świderskiej.