Mikołajki w Warszawie! Drukuj

W niedzielę 7 grudnia klasa 4c wraz z chórzystami pod opieką p. Małgorzaty Podwójci wybrała się na Mikołajkową wycieczkę do Warszawy.
   Pierwszym naszym wspólnym prezentem było przedstawienie w Teatrze Buffo pt. "Szalony bal". Spektakl był niezwykle żywiołowy, oparty na ruchu. Aktorzy wciągali dzieci do wspólnej zabawy, wykorzystując elementy improwizacji. Przedstawieniu towarzyszyła wartka akcja, interesująca fabuła i co jest ogromną zaletą, muzyka grana na żywo. Gościem specjalnym był Św. Mikołaj, który przygotował dla dzieci słodki poczęstunek.
   Drugim prezentem było zwiedzanie apartamentów królewskich w Zamku Królewskim, a potem krótki spacer przez Plac Zamkowy. W zachwyt wprawiła nas ogromna choinka i duża grupa Św. Mikołajów - motocyklistów częstujących wszystkich cukierkami.
   Dziękujemy p. Agnieszce Jarzyńskiej i p. Robertowi Elwertowskiemu za pomoc w opiece nad nasza wycieczką.
   Był to dla nas miło i kulturalnie spędzony Mikołajkowy dzień.