logo programu laboratoria przyszłości 
        
 
 
 
 
   
     
 
             
 
   
 
 
 
 Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

Sukces Ani i Łukasza w Australii! Drukuj

 

   Nasi absolwenci Ania i Łukasz Solak, obecnie uczniowie gimnazjum, znaleźli się wśród reprezentantów Polski na 48. Międzynarodowych Igrzyskach Szkolnych w Lake Macquarie w Australii.

   Wszyscy pamiętamy ich nie tylko jako świetnych uczniów i kolegów ale również wyśmienitych pływaków odnoszących sukcesy na pływalniach w Polsce ale i zagranicą. Nie dziwi nas fakt, że rodzeństwo na igrzyskach w Australii ma na swoim koncie kolejne sukcesy - Łukasz wywalczył złoty medal w pływaniu stylem klasycznym na dystansie 200 metrów, srebrny na dystansie 50 metrów stylem klasycznym i brązowy na dystansie 50 metrów stylem dowolnym, a jego siostra Ania – brązowy medal na 50 metrów delfinem oraz brązowy medal w stylu motylkowym – tym razem na dystansie 200 metrów.

Gratulujemy!