logo programu laboratoria przyszłości 
        
 
 
 
 
   
     
 
             
 
   
 
 
 
 Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

Sukcesy historyczne naszych uczniów. Drukuj
 
   Ubiegły tydzień obfitował w sukcesy historyczne uczniów naszej szkoły.
   10 grudnia gościliśmy uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z Płocka i okolic na na rejonowym etapie Ogólnopolskiego Konkursu "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972-1514. Od Cedyni do Orszy."
   Szkołę naszą reprezentowało trzech uczniów: Kuba Brzeziński, Michał Wyrębkowski i Piotr Wójtewicz. Michał zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego.
   W czwartek 11 grudnia z kolei nasza drużyna gościła w Szkole Podstawowej Nr 11 w Płocku, gdzie cyklicznie odbywają się konkursy historyczne poświęcone władcom Polski. Tym  razem uczniowie płockich podstawówek zmierzyli się z wiedzą dotyczącą Jana III Sobieskiego. Drużyna naszych historyków składała się z Natalii Mrozowskiej, Jana Kwietnia i Norberta Niemirowskiego z klasy VI s. "Sportowcy" udowodnili, że nie tylko walka na boisku jest im bliska, ale także rozkład sił w bitwie pod Wiedniem. I miejsce w zmaganiach zajął Jan Kwiecień, wyprzedzając tylko jednym punktem swoją koleżankę - Natalię Mrozowską, która zajęła II miejsce.

Wszystkim uczestnikom historycznych potyczek gratulujemy!