Konkurs „Moja bezpieczna droga do szkoły" rozstrzygnięty! Drukuj

 

   12 grudnia w kinie "Przedwiośnie" odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego "Moja bezpieczna droga do szkoły", organizowanego przez Zespół Profilaktyki i Komunikacji Społecznej Straży Miejskiej w Płocku wspólnie z Kinem NoveKino „Przedwiośnie”.  Konkurs miał na celu zwrócenie uwagi najmłodszych użytkowników dróg na zasady, które obowiązują w ruchu drogowym i zagrożenia, z jakimi mogą w związku z tym napotkać w drodze do i ze szkoły.

   Z dumą informujemy, że praca klasy II a, pod opieką pań: Małgorzaty Ostrowskiej i Moniki Czyżewskiej, została wyróżniona w konkursie. Dzieci zaplanowały pracę, rozdzieliły między siebie obowiązki i wspólnie wykonały plakat, który zwrócił na siebie uwagę jury. Nagrodą dla zwycięzców były zajęcia z Lwem Honorkiem i Ciocią Agnieszką w kinie „Przedwiośnie", bajka "Kraina lodu", która została wyświetlona zaraz po spotkaniu z Honorkiem oraz dyplom i upominki.