Mikołajowy Ekorecykler Drukuj

 

   17 grudnia klasa II a razem z wychowawczyniami: p. Małgorzatą Ostrowską i p. Moniką Czyżewską brała udział w seminarium ekologicznym "Laboratorium zielonych zawodów" organizowanych przez Miejski Urząd Pracy w Płocku. Spotkanie przeprowadzone zostało przez Menedżera Laboratorium zielonych zawodów. Dzieci mogły pochwalić się swoją wiedzą na temat ekologii, a szczególnie segregacji odpadów. Na warsztatach plastycznych wykonały kolorowe dzbanuszki z surowców wtórnych. Spotkanie zakończyło się rozdaniem Certyfikatów Mikołajowego Ekorecyklera, drobnych upominków i poczęstunkiem. Wszyscy w doskonałych humorach wrócili do szkoły.

   Wszystkich uczniów naszej szkoły i ich rodziców, którym bliski jest temat ekologii i ochrony środowiska, zachęcamy do odwiedzania strony internetowej http://ekodzieciaki.mos.gov.pl/.