Osiągnięcia sportowe 2018/2019 Drukuj
  • I miejsce w Orlen Szkolnej Lidze MDK organizowanej przez Młodzieżowy Dom Kultury i Miasto Płock. Chłopcy w składzie: Krystian Szostak 6S, Kamil Rutkowski 6S, Damian Galaszewski 6S, Mateusz Grzybowski 6E, Miłosz Cichosz 6C, Jakub Serwach 6B, Adrian Ziemkiewicz 5C, Oliwier Przybyliński 4C, Mateusz Naguszewski 5C- trenerzy zespołu-p. Arkadiusz Ławnicki i p. Cezariusz Raczkowski (czerwiec 2019),
  • IV miejsce Mistrzostwa Polski Szkół- XXI Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Dziewcząt, organizowane przez Szkolny Związek Sportowy- drużyna w składzie dziewcząt z 6s: Martyna Dudzik, Laura Wincencik, Zuzanna Wereszczyńska, Natasza Zimny, Natalia Niedzielak, Karolina Akimow, Zuzanna Balasiewicz, Klaudia Koperska, Maja Przysocka, Klaudia Komuda, Aleksandra Kluge, Zuzanna Kozubska, Anna Nejman, Gabriela Wójcik, Oliwia Zagórska oraz z klasy 5s- Anna Macińska, Julia Bado-trenerzy zespołu- p. Arkadiusz Ławnicki, p. Andrzej Wolano (maj 2019),
  • I miejsce w klasyfikacji generalnej szkół podstawowych (I lokata chłopców SP23 i III lokata dziewcząt SP23)- Młodzieżowa Liga Sportowa 2018/2019 organizowana pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Płocka przez MOSiR w Płocku- trenerzy- nauczyciele w-f SP 23, (maj 2019),
  • I miejsce i awans na Mistrzostwa Polski Szkół- XXI Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Dziewcząt, organizowane przez Szkolny Związek Sportowy- drużyna w składzie dziewcząt z 6s: Martyna Dudzik, Laura Wincencik, Zuzanna Wereszczyńska, Natasza Zimny, Natalia Niedzielak, Karolina Akimow, Zuzanna Balasiewicz, Klaudia Koperska, Maja Przysocka, Klaudia Komuda, Aleksandra Kluge, Zuzanna Kozubska, Anna Nejman, Gabriela Wójcik, Oliwia Zagórska-trenerzy zespołu- p. Arkadiusz Ławnicki, p. Andrzej Wolano (maj 2019),
  • II miejsce- Mistrzostwa Płocka w piłce nożnej chłopców w ramach Młodzieżowej Ligi Sportowej, organizowanej przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji- drużyna w składzie: Kamil Rutkowski kl.6s, Krystian Szostak kl.6s, Mateusz Grzybowski kl.6e, Jakub Serwach kl.6b, Miłosz Cichosz kl.6c, Adrian Ziemkiewicz kl.5c, Dawid Szczepański kl.4c, Oliwier Przybyliński kl.4c- trenerzy zespołu- p. Arkadiusz Ławnicki, p. Cezariusz Raczkowski (maj 2019),
  • I miejsce- Międzypowiatowe Zawody z Piłki Ręcznej Dziewcząt w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej i awans do finału Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, organizowane przez Szkolny Związek Sportowy- dziewczęta z kl.6s: Martyna Dudzik, Laura Wincencik, Zuzanna Wereszczyńska, Natasza Zimny, Natalia Niedzielak, Karolina Akimow, Zuzanna Balasiewicz, Klaudia Koperska, Maja Przysocka, Klaudia Komuda, Aleksandra Kluge, Zuzanna Kozubska, Anna Nejman, Gabriela Wójcik, Oliwia Zagórska- trenerzy zespołu- p. Arkadiusz Ławnicki,p. Andrzej Wolano (kwiecień 2019),
  • II miejsce- Finał Rozgrywek Dziewcząt rocznik 2003-2005., organizowany w ramach Młodzieżowej Ligi Sportowej przez MOSiR oraz Urząd Miasta Płocka: Weronika Rydzewska kl.8b oraz dziewczęta z kl.7s: Julia Wojtycka, Maja Prusiewicz, Julia Wiankowska, Natalia Krajewska, Zuzanna Gajewska, Weronika Piecka, Maja Żebrowska, Aleksandra Kaźmierczak, Laura Michalak, Aurelia Olewnik, Gabriela Nych, Wiktoria Romanowska- opiekun- p. Marzena Wakuła (marzec 2019),
  • I miejsce- Anna Kapela kl.4r, Natalia Żebrowska kl.4r- Turniej "Rzucanki Siatkarskie", organizowany przez SP 3 w Płocku w ramach obchodów stulecia szkoły-opiekun- p. Marzena Wakuła (marzec 2019),
  • I miejsce- Mistrzostwa Płocka w Piłce Ręcznej dziewcząt w ramach eliminacji Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Płocku- dziewczęta z klasy 6S: Martyna Dudzik, Laura Wincencik, Zuzanna Wereszyńska, Natasza Zimny, Natalia Niedzielak, Karolina Akimow, Zuzanna Balasiewicz, Klaudia Koperska, Maja Przysocka, Klaudia Komuda, Aleksandra Kluge, Zuzanna Kozubska, Anna Nejman, Zuzanna Wójcik, Oliwia Zagórska- trenerzy zespołu- p. Arkadiusz Ławnicki, p. Andrzej Wolano (marzec 2019),
  • I miejsce-  II Ogólnopolski Walentynkowy Turnieju Piłki Ręcznej Regimin, organizowany przez klub piłki ręcznej MUKS Czarni Regimin- dziewczęta z klasy VI S: Martyna Dudzik, Laura Wincenciak, Zuzanna Wereszczyńska, Natasza Zimny, Natalia Niedzielak, Karolina Akimow, Zuzanna Balasiewicz, Klaudia Koperska, Maja Przysocka, Klaudia Komuda, Aleksandra Kluge, Zuzanna Kozubska, Anna Nejman, Gabriela Wójcik, Oliwia Zagórska- trenerzy zespołu- p. Arkadiusz Ławnicki i p. Andrzej Wolano (luty 2019),
  • II miejsce-  X Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej dziewcząt rocznika 2006 „ Karczew Cup 2018”, organizowany przez Międzyszkolny Klub Sportowy Karczew- dziewczęta z kl.6s- Martyna Dudzik, Laura Wincenciak, Zuzanna Wereszczyńska, Natasza Zimny, Natalia Niedzielak, Karolina Akimow, Zuzanna Balasiewicz, Klaudia Koperska, Maja Przysocka, Klaudia Komuda, Aleksandra Kluge, Zuzanna Kozubska, Anna Nejman, Gabriela Wójcik, Oliwia Zagórska- trener zespołu p. Arkadiusz Ławnicki (listopad 2018),
  • II miejsce- Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej EKSTRA TALENT organizowany przez Polski Związek Piłki Nożnej i Spółkę Ekstraklasa S.A- Mateusz Naguszewski, Michał Krynicki, Wiktor Pankowski, Mateusz Lewandowski, Dawid Szczepański, Oliwier Przybyliński, Franciszek Szypulski i Adrian Ziemkiewicz- trener zespołu jest Arkadiusz Ławnicki (wrzesień 2018),
  • III miejsce- Ogólnopolski Finał Turnieju Piłki Ręcznej ' HANDBALL SZKOŁA 2108” , organizowany przez fundację Fit Camp razem ze współpracą ze  Związkiem Piłki Ręcznej w Polsce- chłopcy z klasy 4r awansowali do tego turnieju wygrywając eliminacje w Łodzi w składzie: Oliwier Damilak, Marcel Fuksiński, Filip Każmierczak, Jakub Krajewski, Maciej Łopatowski, Łukasz Ochman, Michał Ossowski, Oliwier Piechowski, Adam Szpakowski, Kuba Śliwiński, Mateusz Świtkiewicz, Karol Wolano, Filip Witkowski, Franek Szypulski 5s- zespół przygotował - p. Andrzej Wolano.
  • I miejsce- Finał Powiatowy w Mini Piłce Koszykowej chłopców i awans na Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej- grudzień 2018,
    I miejsce -  Finał Miejski  Mini koszykówki chłopców - listopad 2018,
    I miejsce - Ogólnopolski Turniej P.R o Puchar Burmistrza Wilanowa -listopad 2018,
    I miejsce -  Turniej Akademii Piłki Ręcznej w Płocku - październik 2018,
    I miejsce Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej "Olsztyn Cup " w Olsztynie-wrzesień 2018- we wszystkich w/w zawodach brali udział zawodnicy klasy VI S- Akimow Bartosz ,Brzozowski Filip, Ciołek Jakub, Galaszewski Damian, Jaworski Jakub, Karaś Jakub ,Kopeć Mikołaj, Lewandowski Filip, Nawrocki Dominik, Obidowski Mateusz, Piechowski Karol, Rutkowski Kamil, Sowul Jakub, Szostak Krystian, Żurawski Oliwier- trener p. Michał Królikowski,
  • I miejsce- Charytatywny Turniej P.R o Puchar Dyrektora SP 23 w Płocku -"Gramy dla Julii" styczeń 2019,
    II miejsce- Finał Orlen Handball Mini Ligi w Płocku- grudzień 2018,
    II miejsce- Ogólnopolski Turniej P.R o Puchar Burmistrza Wilanowa- listopad 2018-  uczniowie klasy 5s w składzie: Dolny Jakub, Fleming Patryk, Garstka Wiktor, Grobelski Igor, Koziński Szymon, Lipiński Wiktor ,Marcinkowski Piotr, Ostrowski Jonatan, Pietrzak Jakub ,Raczkowski Aleksander, Sobociński Mateusz, Szypulski Franciszek, Wilkoński Igor, Wochowski Bartosz- trener p. Michał Królikowski,
  • I miejsce w Turniejach Ogólnopolskich w piłce ręcznej chłopców :
    Ciechanów - grudzień - organizator Jurand Ciechanów,
    Lesznowola - grudzień  -" Piłka ręczna uzależnia ",
    Konstantynów Łódzki - Listopad- chłopcy klasa VIIIs : Antoszek Bartek , Marchewka Krystian , Kamiński Oliwier , Chojnacki Piotr , Kurowski Paweł , Kalinowski Wiktor , Jakubiak Oliwier , Wakuła Kamil , Kwiecień Dominik , Wielgucki Jakub , Rutkowski Daniel, Zasada Bartek, Maćkowiak Szymon , Fleming Wiktor , Gogół Bartosz ,Łopatowski Filip- trener p. Cezariusz Raczkowski,
  • I miejsce- Mistrzostwa Płocka w Piłce Nożnej chłopców klas czwartych rocznika 2008,  organizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w ramach Młodzieżowej Ligi Sportowej- Olivier Przybyliński, Franciszek Szypulski, Dominik Jąderko, Mateusz Lewandowski, Dawid Szczepański, Patryk Królikowski, Szymon Głuszek, Szymon Kasperczak, Igor Romanowski- trener zespołu- p. Arkadiusz Ławnicki (luty 2019),
  • I miejsce- Turniej Akademii Piłki Ręcznej dziewcząt rocznika 2006 organizowanego przez Płocką Akademię Piłki Ręcznej- dziewczęta z klasy VI S: Martyna Dudzik, Laura Wincenciak, Zuzanna Wereszczyńska, Natasza Zimny, Natalia Niedzielak, Karolina Akimow, Zuzanna Balasiewicz, Klaudia Koperska, Maja Przysocka, Klaudia Komuda, Aleksandra Kluge, Zuzanna Kozubska, Anna Nejman, Gabriela Wójcik, Oliwia Zagórska- trener zespołu p. Arkadiusz Ławnicki (październik 2018),
  • XXVII Bieg Tumski im. Andrzeja Drętkiewicza:
    II miejsce w kat. chłopców rocznik 2008 zajął Oliwier Przybyliński z kl. IV c,
    III miejsce w kat. chłopców rocznik 2006 zajął Jakub Serwach z kl. VI b,
    - III miejsce kl. VI s- Finał Młodzieżowej Ligii Sportowej w Mini – Koszykówce Dziewcząt,
    - Finał Młodzieżowej Ligii Sportowej w Mini – Koszykówce Chłopców - I miejsce kl. VI s,
    - Powiatowy Finał Ligii Sportowej w Mini - Koszykówce Chłopców - I miejsce kl. VI s i awans do finałów międzypowiatowych– p. Tomasz Żórawski,
  • II miejsce- Finał Koszykówki Dziewcząt rocznik 2003-2005 w ramach Płockiej Młodzieżowej Ligi Sportowej, organizowanej przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Płocku - kl.8s: Kinga Bachurska, Zofia Igielska, Weronika Kowalewska, Joanna Śmigrodzka oraz 7s: Julia Wojtycka, Maja Prusiewicz, Gabriela Nych, Natalia Krajewska, Zuzanna Gajewska- przygotowanie zespołu- p. Marzena Wakuła (7s) , p. Cezariusz Raczkowski (kl.8s),
  • III miejsce -Niepodległościowe Grand Prix w siatkówce dziewcząt, organizowane przez SP nr 3 w Płocku oraz Urząd Miasta Płocka- "czwórki siatkarskie": Maja Żebrowska kl.7s, Julia Koperska kl.6f, Martyna Glińska kl.6d, Julita Gzylewska kl.6d, Maja Kęsicka kl.5g, Michalina Niedzielak kl.5g, Amelia Cybulska kl.5g, Natasza Guzek kl.5b, Klaudia Wyrębkowska kl.5b, Agata Olejnicka kl.5b, "szóstki siatkarskie" z kl.7s: Zuzanna Gajewska, Aleksandra Kaźmierczak, Natalia Krajewska, Laura Michalak, Gabriela Nych, Aurelia Olewnik, Weronika Piecka, Maja Prusiewicz, Maja Żebrowska, Wiktoria Romanowska oraz "trójki siatkarskie": Maja Kęsicka kl.5g, Michalina Niedzielak kl.5g, Amelia Cybulska kl.5g, Natasza Guzek kl.5b, Klaudia Wyrębkowska kl.5b, Agata Olejnicka kl.5b- opiekun- p. Marzena Wakuła, p. Iwona Szymańska, p. Justyna Woźniak (listopad 2018).
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 12