logo programu laboratoria przyszłości

Gramy w ręczną!

Osiągnięcia sportowe 2022/2023 Drukuj

Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2022/2023- zawody międzypowiatowe
  • III miejsce w międzypowiatowym finale w Badmintonie Drużynowym Dziewcząt w kategorii dzieci: Zofia Gajewska (6a), Michalina Drożdż, Martyna Wolfigiel, Alicja Rycharska (7d)- nauczyciel- p. Andrzej Wolano (6a), p. Marzena Wakuła (7d).
Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2022/2023- (Młodzieżowa Liga Sportowa 2022/2023)
  • II miejsce w Finale Badmintona Dziewcząt Szkół Podstawowych rocznik 2010 i młodsi i awans na rozgrywki międzypowiatowe: Zofia Gajewska,(6a) Michalina Drożdż, Martyna Wolfigiel, Alicja Rycharska (7d)- nauczyciel p. Andrzej Wolano (6a), p. Marzena Wakuła (7d);
  • liga lekkoatletyczna dziewcząt szkół podstawowych:
    I miejsce- rocznik 2008-2009- kl.8s: Nela Borycka, Agata Trzuskowska, Zuzanna Olczyk, Aleksandra Gryszpanowicz, Julia Kuźniewska, Zuzanna Kubiak, Anna Sztenderewicz, Maja Grzybowska, kl.8r:Amelia Wolano, Anna Kapela, Liliana Kłobukowska, Anna Adamkowska, Hanna Poleszak, Julita Zatorska, Maja Krysiak, Zofia Czarnecka, Natalia Żebrowska, kl.7b: Nadia Druś- nauczycielki- p. Iwona Szymańska (8s-8), p. Marzena Wakuła (8r-9), p. Aleksandra Piasecka (7d)
    indywidualnie:
    pchnięcie kulą: I miejsce- Natalia Żebrowska(8r), II miejsce- Zofia Czarnecka(8r), III miejsce-Maja Krysiak (8r);
    skok wzwyż - II miejsce- Anna Kapela( 8r);
    bieg na 600 m- I miejsce -Nadia Druś( 7b); III miejsce Anna Adamkowska (8r);
    sztafeta olimpijska - II miejsce- Anna Kapela, Amelia Wolano(8r), Aleksandra Gryszpanowicz, Nela Borycka (8s);
  • sztafetowe biegi przełajowe:
    III miejsce: kl.7b: Nadia Druś, kl.7d: Michalina Drożdż, Kaja Lipczyńska, Martyna Wolfigiel, kl.8r: Anna Adamkowska, Iga Fabiszewska, Anna Kapela, Hanna Poleszak, Amelia Wolano, kl.8s: Aleksandra Gryszpanowicz, Maja Grzybowska, Zuzanna Kubiak- nauczyciele- p. Marzena Wakuła (7d- 3, 8r-5), p. Iwona Szymańska (8s-3), p. Aleksandra Piasecka (7b-1);
  • III miejsce w Finale- Badmintona Chłopców Szkół Podstawowych rocznik 2010 i młodsi- Kuba Łęcki, Szymon Przybyliński, Aleksander Lewandowski ( 6a) – nauczyciel-p. Marzena Wakuła.

<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>