Osiągnięcia sportowe 2017/2018 Drukuj
 
 ·        I miejsce w Orlen Szkolnej Lidze MDK w piłce nożnej chłopców, organizowanej przez Orlen i Urząd Miasta Płocka – opiekunowie- p. Arkadiusz Ławnicki, p. Cezariusz Raczkowski (wrzesień – czerwiec 2107/2018),

·        I miejsce w Orlen Handball Mini Lidze chłopców klas piątych organizowanej przez  Urząd Miasta Płocka – opiekun- p. Michał Królikowski (czerwiec 2018),

·        I miejsce w turnieju piłki nożnej chłopców o Puchar Prezydenta Miasta Płocka Akademii Piłki Nożnej, organizowanej przez Urząd Miasta Płock i APN- opiekun – p.  Arkadiusz Ławnicki (maj 2018),

·        I miejsce dziewcząt w piłce siatkowej dziewcząt w kategorii "czwórek siatkarskich", awans na Igrzyska Mazowieckie: Julia Wojtycka, Maja Prusiewicz,  Weronika Piecka,  Zuzanna Gajewska, Natalia Krajewska, Maja Żebrowska, Gabriela Nych, Julia Wiankowska, Laura Michalak, Aleksandra Kaźmierczak, Aurelia Olewnik-  Międzypowiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej- opiekun- p. Marzena Wakuła (maj 2018),

·        II miejsce w finale wojewódzkim TYMBARK CUP U10 chłopców- Miętne – opiekun- p. Arkadiusz Ławnicki i p. Cezariusz Raczkowski (maj 2018),

·        I miejsce dziewcząt kl.6s w kategorii czwórek siatkarskich: Maja Prusiewicz, Julia Wojtycka, Weronika Piecka, Zuzanna Gajewska, Maja Żebrowska, Julia Wiankowska, Natalia Krajewska, Gabriela Nych, Laura Michalak, Aleksandra Kaźmierczak, Aurelia Olewnik- Płocka Młodzieżowa Liga Sportowa, organizowana przez Szkolny Związek Sportowy i Urząd Miasta Płocka- opiekun- p. Marzena Wakuła (kwiecień 2018),

·        II miejsce w kategorii czwórek siatkarskich chłopców z kl.5s: Filip Lewandowski, Krystian Szostak, Oliwier Żurawski, z kl.5e: Mateusz Grzybowski, Miłosz Ozimkiewicz, z kl.5b: Jakub Serwach, Oliwier Kożuchowski, Leon Kowalski - Płocka Młodzieżowa Liga Sportowa, organizowana przez Szkolny Związek Sportowy i Urząd Miasta Płocka- opiekun- p. Michał Królikowski (kl.5s), p. Iwona Szymańska (5e), p. Marzena Wakuła (5b),

·        (kwiecień 2018I miejsce w mistrzostwach Płocka w piłce ręcznej dziewcząt w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, organizowanych przez  Urząd Miasta Płock – opiekun- p. Arkadiusz Ławnicki (kwiecień 2018),

·        I miejsce w mistrzostwach powiatu w piłce ręcznej dziewcząt w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, organizowanej przez Urząd Miasta Płocka – opiekun p. Arkadiusz Ławnicki (kwiecień 2018),

·        I  miejsce w turnieju piłki nożnej EKSTRATALENT, organizowany przez  SSM Wisla Płock i PZPN - opiekun p. Arkadiusz Ławnicki (kwiecień 2018),

·        I miejsce w finale powiatowym CUP U12 chłopców– opiekun- p. Arkadiusz Ławnicki i p. Cezariusz Raczkowski,
III miejsce w finale powiatowym TYMBARK CUP U10 chłopców, organizowanym przez Miasto Płock POZPN – opiekun- p. Arkadiusz Ławnicki i p. Cezariusz Raczkowski (marzec 2018),

·        I miejsce Ogólnopolskim turnieju piłki ręcznej chłopców w Ciechanowie- opiekun p. Michał Królikowski (marzec 2018),

·        II miejsce w mistrzostwach Płocka w piłce koszykowej chłopców w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, organizowanych przez  Urząd Miasta Płock i MZOS – opiekun- p. Paweł Krawczyński i p. Michał Królikowski (marzec 2018),

·        II miejsce w Gimnazjadzie chłopców VII s w piłce ręcznej, organizowanej przez Urząd Miasta Płocka i MZOS- opiekun- p. Cezariusz Raczkowski i p. Andrzej Wolano, 
III miejsce w Gimnazjadzie dziewcząt VIIS w piłce ręcznej, organizowanej przez Urząd Miasta Płocka i MZOS- opiekun p. Cezariusz Raczkowski i p. Andrzej Wolano (marzec 2018),

·        III miejsce w Turnieju Międzynarodowym LAJKONIK CUP Kraków chłopców VIIS w piłce ręcznej- opiekun-p Cezariusz Raczkowski (marzec 2018),

·        II miejsce uczennic kl.6s: Maja Prusiewicz, Julia Wojtycka, Weronika Piecka, Maja Żebrowska, Gabriela Nych, Aurelia Olewnik, Aleksandra Kaźmierczak, Julia Wiankowska, Laura Michalak, kl.6a: Aleksandra Cichocka oraz kl.5s: Klaudia Koperska, Martyna Dudzik- Finał Mini Koszykówki Dziewcząt Szkół Podstawowych w ramach Płockiej Młodzieżowej Ligi Sportowej, organizowanej pod patronatem Prezydenta Miasta Płocka przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Urząd Miasta Płocka oraz Płocki Szkolny Związek Sportowy- opiekun- p. Marzena Wakuła (kl.6s), p. Paweł Krawczyński (kl.6a), p. Arkadiusz Ławnicki (kl.5s) (grudzień 2017),

·        II miejsce uczennic kl.6s: Maja Prusiewicz, Julia Wojtycka, Weronika Piecka, Maja Żebrowska, Gabriela Nych, Aurelia Olewnik, Aleksandra Kaźmierczak, Julia Wiankowska, Laura Michalak, kl.6a: Aleksandra Cichocka oraz kl.5s: Klaudia Koperska, Martyna Dudzik- Finał Mini Koszykówki Dziewcząt Szkół Podstawowych w ramach Płockiej Młodzieżowej Ligi Sportowej, organizowanej pod patronatem Prezydenta Miasta Płocka przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Urząd Miasta Płocka oraz Płocki Szkolny Związek Sportowy- opiekun- p. Marzena Wakuła (kl.6s), p. Paweł Krawczyński (kl.6a), p. Arkadiusz Ławnicki (kl.5s) (grudzień 2017)

·        I miejsce w Orlen Handball Mini Lidze chłopców klas czwartych, organizowanej przez Urząd Miasta Płocka –opiekun-p. Michał Królikowski (grudzień 2017),

·        II miejsce w Ogólnopolskim turnieju piłki ręcznej chłopców w Warszawie w ramach kampanii Szczypiorniak na Orlikach – opiekun- p. Michał Królikowski (listopad 2017),

·       I miejsce uczennic klasy 6s: Weronika Piecka, Julia Wiankowska, Natalia Krajewska, Maja Żebrowska, Zuzanna Gajewska, Aurelia Olewnik, Aleksandra Kaźmierczak, Gabriela Nych, Laura Michalak- Turniej Siatkówki w ramach Ogólnopolskiej Kampanii "Zachowaj Trzeźwy Umysł", organizowany przez Urząd Miasta Płocka oraz SP nr 3 w Płocku- opiekun- p. Marzena Wakuła,
III miejsce- Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego Dziewcząt Szkół Podstawowych, organizowany przez MOSiR w Płocku- opiekun- p. Agnieszka Tomaszewska (październik 2017),

·       I miejsce w turnieju piłki nożnej EKSTRAPAKA organizowanej przez SSM Wisła  Płock i PZPN – opiekun- p. Arkadiusz Ławnicki (wrzesień 2017). 

 

 

 

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 2 z 12